Szukaj

„The Voice of Poland”. Beata Kozidrak walczy o fotel jurora już tylko z jedną gwiazdą. Jeśli nie ona, kto dołączy do programu?

The Voice of Poland. Beata Kozidrak walczy o fotel jurora

The Voice of Poland. Beata Kozidrak walczy o fotel jurora

The Voice of Poland 11 zbliża się wielkimi krokami. W składzie jury znajdzie się gwiazda lat 80. Beata Kozidrak walczy już tylko z jedną piosenkarką. Z kim?

The Voice of Poland 11 jesienią zadebiutuje na antenie TVP. Do walki o tytuł najlepszego głosu w Polsce stanie mnóstwo utalentowanych artystów. Swoje muzyczne umiejętności będą rozwijać pod okiem jednego z czterech trenerów.

W tej roli prawdopodobnie wystąpi Edyta Górniak. Chociaż nie wiadomo, czy gwiazda już podpisała kontrakt, nie ma zbyt wygórowanych wymogów co do pozostałych członków jury:

Oczywiście, w zależności jaki będzie skład trenerów. Ta lista osób, z którymi trudno byłoby mi pracować jest bardzo krótka, więc myślę, że nie jest to jakiś duży problem dla producentów. Ja się bardzo chętnie spotkam w składach, w których byłam np. z Marysią Sadowską. Bardzo lubię z nią pracować. Jeśli chodzi o chłopaków, to lubiłam wszystkich, którzy dotąd byli np. Marka, Piaska i chłopaków z Afromental.

The Voice of Poland: Beata Kozidrak, czy Małgorzata Ostrowska. Kto w roli jurora?

Mówi się, że oprócz Edyty Górniak, w programie pojawią się także: Kamil Bednarek oraz Tomson i Baron. Jak zdradziła nam osoba związana z TVP, produkcja w roli trenera chętnie zobaczyłaby jedną z gwiazd lat 80:

Na razie trwają zdjęcia próbne. TVP wkrótce zdecyduje, kto dołączy do grona jurorów. Na pewno na liście jest kilka mocnych nazwisk i damskich, i męskich, które od 40 lat cieszą się sporą popularnością wśród polskiej publiczności – mówi nam osoba z Telewizji Publicznej.

Wymienia się Beatę Kozidrak, Wandę Kwietniewską, Małgorzatę Ostrowską, Janusza Panasewicza, a także Izabelę Trojanowską. Jak donosi Flesz, w grze pozostały jedynie dwie kandydatki:

Sukces programów TVP2 The Voice of Poland i The Voice Senior pokazał, że widzowie chcą, by w jury zasiadały gwiazdy sceny muzycznej, które kocha i młode, i starsze pokolenie. A do nich bez wątpienia należą Beata Kozidrak i Małgorzata Ostrowska. Rozmowy z artystkami nie są jeszcze podpisane – zdradza osoba z TVP.

Która z pań pojawi się w programie? Odpowiedź na to pytanie poznamy wkrótce.


Beata Kozidrak #hot16challenge2

Beata Kozidrak #hot16challenge2

Beata Kozidrak
Małgorzata Ostrowska

Małgorzata Ostrowska

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×