Szukaj

Edyta Górniak zwariowała na punkcie uczestnika w The Voice. Szalony taniec gwiazdy na stole, a potem jeszcze TO

Edyta Górniak i Przemek Pajdak

Edyta Górniak i Przemek Pajdak

Edyta Górniak, jak chyba jeszcze nigdy w historii The Voice of Poland, zachwyciła się uczestnikiem przesłuchań w ciemno. Zaszalała, a on? Czy wybrał ją na trenerkę?

Emocji w najnowszej edycji The Voice of Poland nie brakuje. Już przesłuchania w ciemno dostarczają nam ich co niemiara. W sobotni wieczór mieliśmy przyjemność wysłuchać kilka naprawdę ekscytujących wykonań. Kiedy jednak na scenę wkroczył Przemek Pajdak, dopiero zaczęło się dziać!

Edyta Górniak oszalała na punkcie wykonania uczestnika The Voice of Poland

Edyta Górniak, zresztą jak reszta jurorów, dała się ponieść rockandrollowemu szaleństwu w trakcie występu Przemka Pajdaka z piosenką Are You Gonna Be My Girl Jet.

Wokalista oczarował jurorów swoim mocnym wokalem, ale to właśnie Edyta Górniak chyba była pod największym wrażeniem. Jeszcze w trakcie występu wskoczyła na stolik przy fotelu jurorskim i całkowicie oddała się tańcowi.

Kiedy już występ się zakończył, zaczęła zaciekle walczyć, żeby wybrał ją na trenerkę. Nie ukrywała, że bardzo zależy jej, aby 25-latek dołączył do jej drużyny. Dawno nie widzieliśmy tak rozemocjonowanej.

Przemek, widziałeś kiedyś, żeby Edyta Górniak tańczyła dla ciebie… (…) Ale ty jesteś ogień, ogier… Ogier powiedziałam? Nie, ogień… (…) Każdy z nas jest kimś innym i ma inne rzeczy do zaoferowania, ale… ja mam najwięcej! – mówiła.

Bardzo długo starała się przekonać Pajdaka, używając do tego całego swojego uroku. Mężczyzna stanął przed wielkim dylematem, ale ostatecznie wybrał Barona i Tomsona. Edyta nie dawała za wygraną, stwierdzając, że szybko tego pożałuje, wtórowała jej Ula Dudziak, mówiąc, że będzie mu się to śniło po nocach.

11 edycja The Voice of Poland wystartowała z wielką pompą, aż nie możemy się doczekać, co będzie dalej.


Edyta Górniak zachwycona występem Przemysława Pajdaka

Edyta Górniak zachwycona występem Przemysława Pajdaka

Edyta Górniak zachwycona występem Przemysława Pajdaka

Edyta Górniak zachwycona występem Przemysława Pajdaka

Przemysław Pajdak - The Voice of Poland 11

Przemysław Pajdak - The Voice of Poland 11

Dodaj komentarz

  • Gość pisze:

    Z Górniak dzieje się coś niedobrego, zachowuje się jak nastolatka wbrew latek jakie niestety na twarzy już bardzo widać, a dresik i fryzura robi z niej dzidzię piernik. Szkoda bo kiedyś miała duży talent i urodę!

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×