Szukaj

Kto wygra „The Voice of Poland 9”? Michał Szpak komentuje finał. Liczy tylko na jedno

Michał Szpak okładka gazety

Michał Szpak okładka gazety

Kto wygra The Voice of Poland 9?

Michał Szpak jest jednym z czterech trenerów w dobiegającej powoli końca 9 edycji programu The Voice of Poland. Finał odbędzie się już w sobotni wieczór. Kto zdaniem piosenkarza ma największą szansę na zwycięstwo? Czy typuje do niego swoją podopieczną?

Po wielu tygodniach zmagań, czas zakończyć konkurs i wybrać najlepszy głos w Polsce. Przypomnijmy, że zwycięzca, oprócz czeku na 50 tysięcy złotych, otrzyma także kontrakt z wytwórnią fonograficzną. W grze pozostało czterech wokalistów: Ania Deko, Natalia Zastępa, Marcin Sójka i Maksymilian Kwapień. Kto z nich wygra The Voice?

Trudno jest określić faworyta. Ja liczę na to, że The Voice of Poland  wygra osoba, która naprawdę będzie potrafiła zrobić coś z tą szansą – przyznał Szpak na łamach magazynu „Party”.

W sobotni wieczór uczestnicy zrobią więc wszystko, by swoim głosem oczarować nie tylko członków jury, ale przede wszystkim telewidzów. Od ich SMS-ów zależy bowiem to, kto odpadnie pierwszy a kto dotrwa do samego końca i sięgnie po prestiżową nagrodę.

Michał Szpak jest trenerem w The Voice of Poland od dwóch sezonów. W poprzedniej edycji zaliczył bardzo udany debiut. Pod jego opieką rozwijał się bowiem talent Marty Gałuszewskiej, która wygrała całe show i dzisiaj świetnie radzi sobie na rynku muzycznym. Czy Natalia Zastępa, która jest jego podopieczną w tym sezonie, także wygra program?

Odpowiedź na to pytanie poznamy już wieczorem. Macie swoich faworytów?

Michał Szpak po raz pierwszy bez manicure! Zaskakujący widok

Co on ściska między nogami?! Michał Szpak na okładce luksusowego pisma. Jest kontrowersyjnie!

Bez tych kobiet Michał Szpak nie byłby tu gdzie jest! Kim jest ta najważniejsza?


Natalia Zastępa – podopieczna Michała Szpaka

Natalia Zastępa – podopieczna Michała Szpaka

Michał Szpak – półfinał The Voice of Poland 9

Michał Szpak – półfinał The Voice of Poland 9

Michał Szpak – półfinał The Voice of Poland 9

Michał Szpak – półfinał The Voice of Poland 9

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×