Oburzenie widzów po odcinku „The Voice” sięgnęło zenitu. Żądają zmian w obsadzie. Nieoficjalnie ujawniono, kto zostanie zwolniony

Obsada The Voice

Obsada The Voice

The Voice of Poland 12. Marek Piekarczyk w ogniu krytyki po ostatnim odcinku programu. Internauci nie zostawili na nim suchej nitki. Produkcja reaguje zmianami, które będą obowiązywać od kolejnego sezonu. Już nieoficjalnie wiadomo, kogo nie zobaczymy.

The Voice of Poland to program rozrywkowy, który gromadzi przed telewizorami rekordową liczbę widzów. Nie można się więc dziwić, że obecnie możemy oglądać już 12. edycję muzycznego talent show. Nie brakuje bowiem wokalistów, którzy chcą zaistnieć na scenie i pochwalić się talentem przed dużą publicznością. Dla wielu osób program był trampoliną do sławy. Jesienią wystartowała kolejna odsłona tego formatu, a tym razem w roli trenerów pojawili się: Justyna Steczkowska, Marek Piekarczyk, Tomson i Baron, oraz debiutująca Sylwia Grzeszczak.

Ostatnia z wymienionych od samego początku musi mierzyć się z przykrymi komentarzami widzów. Zarzucają oni nowej trenerce między innymi zły dobór repertuaru, czy brak wsparcia dla osób z drużny, a w końcu błędnie podejmowane decyzje dotyczące osób, które mają pozostać w show. Jak donosi serwis Plotek, powołując się na swojego informatora, z pracy Sylwii na planie nie jest zadowolona również produkcja. Jej udział w kolejnej edycji stoi pod bardzo dużym znakiem zapytania. Brakuje jej też spontaniczności, którą mają pozostali trenerzy.

The Voice of Poland 12. Marek Piekarczyk w ogniu krytyki

Jak się okazuje, nie tylko Grzeszczak boryka się z krytyką widzów. Wczoraj odbył się kolejny odcinek programu The Voice. Decyzja Marka Piekarczyka, który do kolejnego etapu postanowił przepuścić Karolinę Kayrę Robinson, rozwścieczyła fanów formatu. Zalali oni portale społecznościowe następującymi komentarzami:

  • Z Markiem chyba jest coś nie tak.
  • Co Pan Piekarczyk wyprawia, serio, że Pani Robinson przeszła, słoń Panu na ucho nadepnął.
  • Nie rozumiem Marka Kyra powinna odpaść On się w niej zakochał czy co?
  • Panie Marku, zawiodłam się na Panu! O co tu chodzi? Skąd takie decyzje? Wytłumaczcie mi, proszę!
  • Po dzisiejszym odcinku straciłam szacunek do Pana Piekarczyka… Tragedia.

Pojawiły się również głosy, że Marek Piekarczyk powinien wylecieć razem z Sylwią Grzeszczak:

Marek i Sylwia w następnej edycji out.

Uważacie, że byłaby to dobra decyzja ze strony produkcji? Pudelek nieoficjalnie ustalił, że niemal pewne jest, iż w kolejnej odsłonie The Voice of Poland nie zobaczymy tego samego składu jury:

TVP wykupiła licencję na kolejne trzy edycje programu „The Voice of Poland”, więc nowe edycje na pewno będą. Ale z innym jury. To się nie sprawdziło. Program ma niską oglądalność w porównaniu z poprzednimi sezonami. Na sto procent wymieniona zostanie Sylwia Grzeszczak– twierdzi informator portalu.

Wybór obecnego składu ekspertów okazał się strzałem w kolano i mocno rozminął się z oczekiwaniami produkcji:

Między tym jury nie ma w ogóle chemii. Nie rozmawiają ze sobą nawet poza kamerami. Sylwia Grzeszczak jest bardzo zestresowana, pisze się jej teksty na kartkach przed „lajwem”. Jurorzy zwykle między występami dyskutują, śmieją się, żartują, a tutaj tylko siedzą i cisza. Produkcja już się rozgląda za nowymi wokalistami, z którymi mogliby współpracować przy kolejnych edycjach.

Przypomnijmy, że TVP aż ośmiokrotnie namawiało Sylwię Grzeszczak do udziału w show.


Marek Piekarczyk

Marek Piekarczyk

Marek Piekarczyk na finale The Voice Senior

Marek Piekarczyk na finale The Voice Senior

Sylwia Grzeszczak, Justyna Steczkowska, Tomson, Baron, Marek Piekarczyk

Sylwia Grzeszczak, Justyna Steczkowska, Tomson, Baron, Marek Piekarczyk

Komentarze