„The Voice of Poland”. Uczestniczka show zrezygnowała z udziału! Wszystko przez problemy zdrowotne

Marek Piekarczyk

Marek Piekarczyk

The Voice 12. Jedna z uczestniczek programu zrezygnowała z dalszego udziału. Wiemy, co było powodem. Jak zareagował jej trener?

The Voice to program, który polega na wyłonieniu osób z talentem wokalnym. Polska edycja talent show trwa już od dekady. W ciągu tych lat telewizyjne widowisko wylansowało wiele gwiazd – m.in.: Sarsę, Natalię Nykiel czy Rafała Brzozowskiego.

Format cieszy się ogromną popularnością, dlatego wciąż jest kontynuowany. Obecnie zakończyły się przesłuchania w ciemno do dwunastego sezonu. Przepisem na sukces dzielą się z uczestnikami: Sylwia Grzeszczak, Justyna Steczkowska, Tomson i Baron oraz Marek Piekarczyk. W najbliższą sobotę odbędzie się kolejny etap tzw. bitwy. Ku zdziwieniu nie zobaczymy w nich jednej z uczestniczek…

Kto zrezygnował z udziału w The Voice of Poland 12?

Do najnowszej edycji dołączyły Sylwia Grzeszczak oraz Justyna Steczkowska. Obie cieszą się ogromną popularnością i wieloma przebojami. Nic więc dziwnego, że produkcja postanowiła wybrać je do roli trenerek.

Sylwia nie ukrywa, że cieszy się z nowego wyzwania. Zdradziła, że propozycję jurorowania odrzucała aż 8 razy. Już w pierwszym odcinku wykazała się ogromną wrażliwości i w trakcie występu jednej z uczestniczek rozpłakała się. Wzruszenie wywołało wykonanie utworu Krzysztofa Krawczyka Rysa na szkle:

Zaśpiewałaś piosenkę, którą usłyszałam pierwszy raz wiele lat temu, kiedy miałam pięć lat i brałam udział w programie „Od przedszkola do Opola”. Śpiewaliśmy wszyscy piosenki Krzysztofa Krawczyka. Życzę ci, żebyś miała przy sobie takich artystów, trafiła do trenerów, którzy również przekażą ci taką emocję, jaką przekazał mi wtedy tamten trener czyli Krzysztof, od której, nawet po latach, popłynie ci łza… – mówiła z łzami w oczach.

Zakończyły się castingi, a jurorzy skompletowali swoje grupy. W kolejnym etapie uczestnicy będą walczyć w dueatach o awans. Niespodziewanie jedna z uczestniczek zrezygnowała z dalszego udziału w show TVP2. Miała zaśpiewać utwór Andrzeja Zucha & Dżamble pt. Wymyśliłem Ciebie. Dzień przed nagraniami dziewczyna z grupy Marka Piekarczyka poinformowała produkcję, że nie jest w stanie kontynuować swojej przygody z programem. Okazało się, że ma poważne problemy zdrowotne.

Która uczestniczka opuściła program i jak ten problem rozwiąże produkcja? Tego dowiemy się w najbliższą sobotę o godzinie 20:00.


Marek Piekarczyk i Sylwia Grzeszczak

Marek Piekarczyk i Sylwia Grzeszczak

Marek Piekarczyk

Marek Piekarczyk

Marek Piekarczyk - grupa w 12. edycji

Marek Piekarczyk - grupa w 12. edycji "The Voice of Poland"

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×