Szukaj

The Voice of Poland: Na chwilę przed premierą wprowadzono istotną zmianę. Pierwsza taka sytuacja od lat

The Voice of Poland 11

The Voice of Poland 11

11. edycja The Voice of Poland na antenie zadebiutuje w sobotę, 12 września. Tuż przed rozpoczęciem emisji nowego sezonu wprowadzono istotną zmianę.

Nowy sezon The Voice of Poland będzie wyjątkowy z kilku powodów. W obsadzie zobaczymy kilka nowych twarzy – program poprowadzi Małgorzata Tomaszewska, a w jury zasiądą Edyta Górniak i Urszula Dudziak. Dodatkowo w studiu zabraknie publiczności, która dotychczas żywo dopingowała zestresowanych uczestników, walczących o uznanie trenerów i widzów.

Zwykle było tam kilkaset osób, fani, entuzjaści programu, którzy dawali nam energię, wybijali tempo tego etapu blind. Tym razem musieliśmy poradzić sobie sami. Na początku zastanawiałem się, czy to będzie miało sens, jak się w tym odnajdziemy. Było dużo bardziej kameralnie, intymnie, ale przekuliśmy tę sytuację na atut, byliśmy bardzo skupieni i myślę, że będzie to bardzo ciekawe dla telewidzów. Wszyscy, zarówno produkcja, obsługa programu zostaliśmy postawieni w takiej samej sytuacji i wszyscy jechaliśmy na jednym wózku. I chyba to tak naprawdę, że musieliśmy sobie z tym poradzić. Nie można się bać – ocenił nową sytuację Baron w rozmowie z Jastrząb Post.

Teraz okazuje się, że producenci w porozumieniu z TVP wprowadzili jeszcze jedną zmianę, która zasługuje na szczególną uwagę. Jeśli nie chcecie przegapić premierowych odcinków nowego sezonu, przygotujcie się na nową godzinę emisji. Wiadomo już bowiem, że The Voice of Poland 11 wystartuje znacznie później niż w poprzednich latach.

O której godzinie jest The Voice of Poland?

Dotychczasowe dziesięć edycji widzowie mogli oglądać od godziny 20:00. Jedenasta odsłona show będzie emitowana w każdą sobotę o godzinie 21:15. Tak jak dotychczas zobaczymy dwie części. W pierwszej wokalne talenty zaprezentują uczestnicy z Mazowsza, w drugiej – z Małopolski i Podkarpacia.

Czekamy na pierwszy odcinek. Już teraz wiadomo, że będzie się działo, a sporo emocji dostarczą widzom Michał Szpak i Edyta Górniak. Gwiazdy, które swego czasu nie miały najlepszej relacji.

Ja jestem człowiekiem, który puszcza wszystko w niepamięć. Dopóki się danej osoby nie pozna, nie można się na jej temat wypowiadać. Jest przyjemnie. Edyta to jest wspaniała, legendarna postać. Piękna kobieta, która ma bardzo dużo do powiedzenia i jest bardzo empatyczna względem uczestników – przyznał Szpak, zapytany przez naszą reporterkę.

Emisja The Voice of Poland 11 już w sobotę, 12 września.


Obsada The Voice of Poland 11

Obsada The Voice of Poland 11

The Voice of Poland - Edyta Górniak, Michał Szpak, Urszula Dudziak, Tomson i Baron

The Voice of Poland - Edyta Górniak, Michał Szpak, Urszula Dudziak, Tomson i Baron

The Voice of Poland - Edyta Górniak, Michał Szpak

The Voice of Poland - Edyta Górniak, Michał Szpak

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×