Szukaj

Nowy trener w “The Voice of Poland”! Decyzja producentów zaskoczyła wszystkich!

The Voice of Poland wkrótce ponownie zagości na ekranach telewidzów. Wielkie muzyczne show ma nowego jurora. Do obsady dołączył Kamil Bednarek.
The Voice of Kids, Senior - jury

The Voice of Poland to jeden z najpopularniejszych muzycznych show w TVP. Od dawna spekulowano, kto będzie ostatnim trenerem programu. Dosłownie przed chwilą poznaliśmy odpowiedź na to pytanie. Jurorem powinna być osoba, która ma zarówno kompetencje i wiedzę muzyczną. Powinna być także czynna zawodowo, a także odnosić sukcesy, a także mieć grono fanów. Nowy kandydat na fotel jurora spełnia te wszystkie wymagania z ogromnym zapasem.

Okazuje się, że nowym jurorem The Voice of Poland został Kamil Bednarek. Obecność finalisty Mam talent w show TVP zbiegnie się w czasie z premierą jego nowej płyty, więc jest to prawdziwy double win!

Nie dość, że będzie mógł podzielić się z uczestnikami swoim doświadczeniem z udziału w programach muzycznych, to jeszcze istnieje prawdopodobieństwo, że usłyszymy na żywo jeden z jego nowych utworów. Mateusz Posyniak – menadżer Kamila potwierdził jego udział w programie The Voice of Poland na stanowisku jurora.

Nie możemy się doczekać jesiennej ramówki TVP. Udział Kamila Bednarka w tym programie będzie nie lada gratką dla jego fanów. Kogo zatem zabranie w obsadzie? Przypomnijmy, że w poprzednim sezonie mogliśmy oglądać Michała Szpaka, Grzegorza Hyżego, Patrycję Markowską i Piotra Cugowskiego.

Zobacz: To ona wygryzła Barbarę Kurdej-Szatan z “The Voice of Poland”! Już wiadomo, kto poprowadzi show TVP!

Zobacz: Baron o nowych edycjach “The Voice Kids” i “The Voice of Poland”. Czy zobaczymy go w jury? [WIDEO]

Zobacz: Julia Wieniawa nową jurorką “The Voice of Poland”?! Jest oficjalny komentarz! Czy zasiądzie w fotelu obok Barona?

 


Czy oglądasz The Voice of Poland?

×