Szukaj

Julia Wieniawa nową jurorką „The Voice of Poland”?! Jest oficjalny komentarz! Czy zasiądzie w fotelu obok Barona?

Julia Wieniawa i Baron

The Voice of Poland wraca na antenę TVP! Pojawiły się plotki, że w jury 10 edycji zasiądzie Julia Wieniawa. Ile prawdy jest w doniesieniach mediów? Oficjalny komentarz gwiazdy rozwiewa wszystkie wątpliwości.

Chociaż Julia Wieniawa ma dopiero 20 lat, to pasmo jej sukcesów prezentuje się wręcz imponująco. Młoda aktorka przez lata wyrosła na największą gwiazdę Rodzinki.pl. Poza serialowym strzałem Julka zagrała także epizod w produkcji Patryka Vegi, pojawiła się również w wielu komercyjnych reklamach znanych marek. Dla początkującej aktorki granie u boku Bogusława Lindy, Kasi Warnke czy Małgorzaty Kożuchowskiej już jest wielkim sukcesem.

Młoda idolka nastolatek nie próżnuje, obecnie można ją zobaczyć na wielu branżowych imprezach, podczas których jej zmysłowe kreacje wzbudzają największe zainteresowanie wśród fotoreporterów. Sporym zainteresowaniem cieszy się także jej nowy romans z Baronem. Po zakończeniu związku z Antkiem Królikowskim Wieniawa rozkwitła w ramionach starszego od siebie partnera jak szklarniana róża. Kochankowie już nie ukrywają swojej miłości. W sieci pojawiają się cyklicznie nowe romantyczne fotki z ich wspólnych randek.

Julia Wieniawa w jury The Voice of Poland?

Ostatnio media plotkarskie puściły w obieg kolejną sensację związana z Wieniawą. Pojawiły się głosy, że 20-latka otrzymała fenomenalną propozycję, tym razem rzekomo ma zostać jurorką nowej edycji The Voice of Poland.

Informacja ta wielce uradowała wszystkich fanów pięknej Julii, tym bardziej, że ona sama plotek nie dementowała. Siła nacisku internautów sprawiła, że Wieniawa raptownie zabrała głos w temacie swojego jurorowania. Celebrytka wreszcie postanowiła na swoim Instagramie odpowiedzieć na pytanie zadane przez fanów:

 To prawda, że będziesz jurorką „The Voice Senior”? – brzmiało jedno z nich.

Julia Wieniawa natychmiast rozwiała wszelkie nadzieje. Okazuje się, że przebojowa artystka o nieziemskiej urodzie jednak nie zasiądzie na fotelu jurora w muzycznym show TVP. Jej odpowiedź jest jednoznaczna:

 Nie, to jakieś kłamstwo – odpowiedziała Wieniawa.

Przypomnijmy, że dotychczas kariera muzyczna Julii Wieniawy zamyka się na dwóch singlach (łącznie ponad 13 milionów odsłuchań na YouTube’ie) oraz roli fałszującej córki milionera w filmie Patryka Vegi.

Zobacz: Anek Królikowski odżył po rozstaniu z Julią Wieniawą! Spektakularnie wbił jej szpilę: „udało się!”

Zobacz: Julia Wieniawa nagle zaczęła tyć! Podstępna choroba niszczy urodę ślicznej aktorki!

Zobacz: Julia Wieniawa i Michał Szpak wystąpią razem na scenie! Takiego duetu nikt się nie spodziewał


Julia Wieniawa i Baron wyglądali na przygnębionych

Julia Wieniawa i Baron wyglądali na przygnębionych

Julia Wieniawa wprowadza się do Barona?

Julia Wieniawa wprowadza się do Barona?

Julia Wieniawa i Baron na zakupach

Julia Wieniawa i Baron na zakupach

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×