Znamy nowe jurorki „The Voice”. Szykują się dwa debiuty. Kogo zobaczymy oprócz Edyty Górniak?

The Voice: Kto oprócz Edyty Górniak w jury?

The Voice: Kto oprócz Edyty Górniak w jury?

The Voice of Poland wróci do telewizji już jesienią. Tuż po nim ruszą edycje dla dzieci i seniorów. Niedawno zakończyły się castingi online. Kto wystąpi w roli jurorów? W grze pojawiły się nowe nazwiska.

Programy z serii The Voice cieszą się sporą popularnością wśród widzów. Z zainteresowaniem śledzą kolejne odcinki, w których piosenkarze walczą o tytuł najlepszego głosu w Polsce. Jesienią odbędzie się jedenasta edycja The Voice of Poland, po niej ruszy seria skierowana dla dzieci, następnie dla seniorów. Ze względu na pandemię koronawirusa, castingi odbywały się online. Do 31 maja artyści, którzy chcą wziąć udział w programach, mogli wysłać swoje zgłoszenia.

Kto w jury The Voice?

Niewykluczone, że w jesiennej edycji The Voice of Poland w roli oceniającej pojawi się Edyta Górniak. Piosenkarka w rozmowie z Jastrząb Post zdradziła, że trwają rozmowy z producentami:

Nie mogę jeszcze potwierdzić. Natomiast faktycznie rozmawiamy i jestem trochę rozdarta. Zawsze lubiłam ten program, chociaż sercem jestem bardziej za „The Voice Kids”. Format tak czy tak jest muzycznie wspaniały.

Kto, oprócz Edyty, wystąpi w roli jurora? Super Express podaje, że do dorosłej edycji dołączy Natalia Szroeder, która zadebiutuje w tej roli. Podobno współpraca piosenkarki z Polsatem dobiegła końca, nie ma więc przeszkód, by pojawiła się w programie:

Wokalistka przed pandemią koronawirusa prowadziła co prawda muzyczne show Polsatu The Four, ale według naszych informacji nie będzie on już kontynuowany – czytamy w tabloidzie.

Magazyn donosi, że do The Voice Kids z kolei dołączy Anna Wyszkoni. Czy doniesienia te okażą się prawdziwe? Przekonamy się wkrótce. Nagrania mają ruszyć już za miesiąc.


Natalia Szroeder

Natalia Szroeder

Natalia Szroeder - teledysk Pestki

Natalia Szroeder - teledysk Pestki

All-ONS_1063901587-AAA

Ania Wyszkoni – pokaz MMC 2019

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×