Michał Szpak zawiedziony przyjaciółką w „The Voice”. Nie tak miał wyglądać jej udział w programie [WIDEO]

Michał Szpak, Violet Oliferuk

Michał Szpak, Violet Oliferuk

Współpraca Michała Szpaka z przyjaciółką z Hollywood Violet Oliferuk w „The Voice of Poland” zaszkodziła ich prywatnej relacji? Przyjaciółka jurora "The Voice" w odcinku z przesłuchaniami w ciemno sprawiła mu wielką niespodziankę, kiedy zaintrygowany jej głosem, odwrócił się na swoim fotelu. W sobotnim odcinku nie będzie już tak różowo... Zobaczcie ekskluzywne wideo.

Już w sobotę kolejne muzyczne bitwy jubileuszowej edycji The Voice of Poland. Na scenie zobaczymy duety walczące o miejsce w następnym etapie programu – Nokaucie. W sobotnim odcinku na scenie zaśpiewa m.in. Violet Oliferuk znana jako „psiapsi, psiapsi siostra” Michała Szpaka. Para poznała się w Los Angeles, gdzie na stałe z dwiema utalentowanymi siostrami mieszka Violet. W trakcie Przesłuchań w Ciemno trener odwrócił się podczas jej występu w ostatniej chwili.

Co ty tutaj robisz?! – wykrzyczał zaskoczony Michał Szpak podczas Przesłuchań w Ciemno, widząc na scenie Violet. Violeta to jest moja psiapsi, psiapsi siostra – wyjaśnił wówczas trener.

Zobacz: Wielkie zmiany zasad w “The Voice of Poland”. Pierwsza taka sytuacja w historii show!

Przyjaciółka zawiodła Michała Szpaka w The Voice of Poland

W materiale wideo zapowiadającym sobotni odcinek możecie zobaczyć przygotowania do Bitew. Podczas pracy z Violet Michał Szpak sprawiał wrażenie niezadowolonego z pracy swojej podopiecznej.

Zaraz po prostu wykopię cię z tej sceny! – zakomunikował szorstko trener The Voice of Poland, co już teraz możecie zobaczyć w naszym wideo.Chwilę później Michał Szpak postanowił dosadnie wyjaśnić czym są Bitwy muzycznego show TVP2.

To musi być pełen rock’n’roll. Oni muszą dać z siebie wszystko i muszą się wydrzeć, nawet jeśli miałoby to później kosztować ich utratę głosu na cały tydzień – zawyrokował ostro trener.

 

Co było powodem szorstkiej reakcji Michała Szpaka? Czy Violet Oliferuk przejdzie do następnego etapu, a może bezpowrotnie straci szansę na walkę o tytuł Najlepszego Głosu w Polsce? Odpowiedź już w najbliższą sobotę o godzinie 20:05 w TVP2.

Zobacz: Michał Szpak zabrał swoją miłość do “Pytania na śniadanie” i rozczulił wszystkich!


Przyjaciółka Michała Szpaka w The Voice - fot. Waldemar Kompała / TVP

Przyjaciółka Michała Szpaka w The Voice - fot. Waldemar Kompała / TVP

Michał Szpak z przyjaciółką fot. Waldemar Kompała / TVP

Michał Szpak z przyjaciółką fot. Waldemar Kompała / TVP

Michał Szpak - fot. Waldemar Kompała / TVP

Michał Szpak - fot. Waldemar Kompała / TVP

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×