Cleo już wie, kto może zająć miejsce Edyty Górniak. Właśnie wskazała kandydatkę na „największą diwę w Polsce”

Edyta Górniak i Cleo konflikt

Edyta Górniak i Cleo konflikt

The Voice Kids: Wiktoria Zwolińska zachwyciła trenerów podczas Przesłuchań w ciemno. Cleo wróży jej karierę na miarę "największej diwy w Polsce". Czy swoim komentarzem nawiązała do głośnego konfliktu z Edytą Górniak?

Przed nami ostatnie Przesłuchania w ciemno trzeciej edycji muzycznego show TVP2 z udziałem najmłodszych. Ostatnią uczestniczką, którą Cleo, Tomson i Baron oraz Dawid Kwiatkowski usłyszeli w trakcie pierwszego etapu The Voice Kids, była 14-letnia Wiktoria Zwolińska z Krakowa.

The Voice Kids: Wiktoria Zwolińska zachwyciła trenerów

Trenerzy nie spodziewali się, że na koniec nagrań usłyszą uczestniczkę mającą zadatki na diwę.

Jaki ty masz głos, jak ty opowiadasz piosenkę, malujesz uczuciami każdy dźwięk. Jestem w tak olbrzymim szoku. Jesteś niesamowita. Wiesz o czym śpiewasz, a to jest ogromny krok do tego, żeby zostać największą diwą w Polsce! – mówiła wyraźnie podekscytowana Cleo.

Podobnego zdania byli także pozostali trenerzy:

Często mówimy tutaj o iskierce, która powoduje impuls w nas trenerach, że nie możemy się nie odwrócić. Ty to masz w sobie. Od razu wchodzi się w twoją historię – ocenił występ 14-letniej Wiktorii z Krakowa Tomson.

Dopiero gdy przestała grać muzyka a ty przestałaś śpiewać, puściły ci emocje. Do tego czasu byłaś w swoim świecie i chciałaś opowiedzieć nam historię. Nie dałaś po sobie poznać, że nie wierzysz w to, co się dzieje – że trzy fotele są obrócone, że publiczność na ciebie tak reaguje. Jest to cecha przypisywana wielkim gwiazdom – zawyrokował wzruszony Dawid Kwiatkowski.

Występ Wiktorii Zwolińskiej tak bardzo spodobał się trenerom, że poprosili 14-latkę o zaśpiewanie jeszcze jednej piosenki. Nastolatka ponownie zaskoczyła trenerów i zaśpiewała autorski, niezwykle dojrzały, jak na tak młody wiek, utwór.

Piszę piosenki o wszystkim i o niczym – mówiła skromnie Wiktoria tuż przed występem w „The Voice Kids”.

Zupełnie innego zdania był jej tata.

Jak dla mnie są to bardzo dojrzałe teksty, niesamowite. Moje dziecko pisze coś takiego, co mnie motywuje do działania – mówił dumny.

Występ 14-letniej uczestniczki będziemy mogli zobaczyć już dziś o godzinie 20:05 w TVP2.

Konflikt Cleo i Edyty Górniak

Czy mówiąc o zadatkach na największą diwę Cleo nawiązała do swojego konfliktu z Edytą Górniak? Przypomnijmy, że rok temu gwiazdy spięły się po tym, jak Edyta powiedziała, że Cleo nie podziękowała jej za załatwienie posady trenera w The Voice Kids. W odpowiedzi ta druga opublikowała zdjęcie prezentu, jaki przekazała diwie i jej chorującej wówczas matce.

View this post on Instagram

Nie byłam w stanie uwierzyć w to co usłyszałam w tym wywiadzie. @edytagorniak serio?! Nie jestem osoba która buduje zainteresowanie w mediach aferami, tworzę MUZYKĘ i na niej się skupiam. Nie serwuję codziennie dawki newsów o moim prywatnym życiu, które jest moją świątynią. Chcę być kojarzona tylko z MUZYKĄ i dobrą energią. Nie reaguje na zaczepki i nie szukam zaczepek, ale w tym przypadku nie mogę przejść obojętnie. Z całym szacunkiem Droga Edyto, ale wytykanie mi braku wdzięczności i podziękowań za udział w The Voice Kids jest co najmniej nie na miejscu. Jest mi cholernie przykro. Na załączonym zdjęciu (GALERIA) przypominam Ci dwa prezenty jakie dostałaś ode mnie dla CIEBIE i TWOJEJ MAMY z podziękowaniem i życzeniami szybkiego powrotu do zdrowia dla Twojej Mamy. Przekazałam Ci je 14 sierpnia 2018. Dodatkowo przekazałam podziękowania przez mojego menadżera ( który wtedy był również Twoim managerem koncertowym ). Zamieściłam podziękowania na swoim INSTAGRAMIE oraz Facebooku. W wywiadach dotyczącym The Voice Kids też Ci dziękowałam. Mało? Życzę Ci z całego serca wszystkiego najlepszego. Proszę Cię jednak uprzejmie żebyś nie mieszała mnie w swoje afery. Po prostu po ludzku na to nie zasłużyłam. Zamiast marnować czas i rozdrabniać się na nieprawdziwe wynurzenia poświęć się pracy w studio. Masz jeden z NAJLEPSZYCH GŁOSÓW W POLSCE. Nie marnuj Go! Czekam razem z Twoimi Fanami na Twój kolejny album z utęsknieniem.  Żyj z Bogiem i na Boga daj żyć innym! Wszystkiego dobrego ❤✌ P.s 24 września wchodzi mój kolejny singiel "Kły" w obliczu mnożącego się w mediach hejtu i złej energii polecam wszystkim serdecznie posłuchać – daje do myślenia. Pozdrawiam Peace & Love Cleo

A post shared by CLEO (@cleo_don) on

Edyta odpisała na komentarz, twierdząc, że z jej perspektywy sytuacja ma się zupełnie inaczej:

Jeśli znajdziesz kiedyś odwagę Cleo, skonfrontujmy fakty przed kamerą. Niezależnie – „Podziękowania” napisane pod presją reakcji Dziennikarzy i moich Fanów na Twój pierwszy z planu wpis – nie mają dla mnie wagi. Pisane były one wyłącznie strachem przed złym PR’em… Szkoda że skasowałaś swój pierwszy post… Na szczęście został w archiwach netu. Przypomnieć Ci? Biegnę na kolacje imieninową. Pozdrawiam.

Cleo odmówiła dalszego udziału w dyskusji.


Wiktoria Zwolińska w The Voice Kids

Wiktoria Zwolińska w The Voice Kids

Cleo w zielonej sukience - Przebój lata 2019

Cleo w zielonej sukience - Przebój lata 2019

Edyta Górniak – Sylwester 2019 TVN

Edyta Górniak – Sylwester 2019 TVN

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×