Szukaj

Nowe jury w „The Voice”! O rolę jurora walczy całe grono gwiazd! Kogo zobaczymy w seniorze, a kogo w wersji kids?

The Voice Kids oraz The Voice Senior wkrótce zagoszczą na ekranach telewizorów. Nowe odcinki programów zostaną wyemitowane już jesienią. Kto wówczas wcieli się w rolę trenerów? Pojawiły się pierwsze spekulacje.
The Voice of Kids, Senior - jury

The Voice of Kids, Senior - jury

Jesień zbliża się wielkimi krokami. Już we wrześniu na ekranach telewizorów gościć będzie The Voice w trzech odsłonach – podstawowej, dla dzieci i dla starszychW każdym z nich jurorzy oceniać będą uczestników, kompletować drużyny, by na końcu wybrać najlepszy głos w kraju.

Okazuje się, że obecnie trwa zacięta walka o fotel trenera. Członek jury, oprócz świadomości tego, że pod jego skrzydłami rozwijać się może przyszły zwycięzca, ma możliwość zarobienia niemałych pieniędzy. Podobno za taką funkcję może zgarnąć nawet do 200 tysięcy złotych. Nic więc dziwnego, że o miejsce w programie biją się największe polskie gwiazdy:

O posadę w The Voice Kids walczą: Cleo, której podopieczna zwyciężyła w poprzedniej edycji, Natalia Szroeder oraz Margaret. Natomiast o ocenianie seniorów ubiegają się: Marek Piekarczyk, Andrzej Piaseczny oraz Michał Szpak i Alicja Majewska, która jako jedyna potwierdziła już swój udział – informuje Super Express.

Wiadomo też, że The Voice nie poprowadzi Barbara Kurdej-Szatan. Zamiast niej na ekranach telewizorów zobaczymy: w wersji dla seniorów Martę Manowską, dla dzieci Idę Nowakowską, dla dorosłych Marcelinę Zawadzką.

Zobacz: Tomasz Kammel skomentował zwolnienie Barbary Kurdej-Szatan z „The Voice”. Jego słowa powinny dać do myślenia TVP

Zobacz: To ona wygryzła Barbarę Kurdej-Szatan z „The Voice of Poland”! Już wiadomo, kto poprowadzi show TVP!

Zobacz: Nowa prowadząca „The Voice Kids” wybrana! Już wiadomo, kto zastąpi Barbarę Kurdej-Szatan!


Cleo w Dzień Dobry TVN

Cleo w Dzień Dobry TVN

Natalia Szroeder – Top of the Top 2018 Sopot Festival, dzień trzeci

Natalia Szroeder – Top of the Top 2018 Sopot Festival, dzień trzeci

Margaret - Opole 2019

Margaret - Opole 2019

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×