Szukaj

Nowa prowadząca „The Voice Kids” wybrana! Już wiadomo, kto zastąpi Barbarę Kurdej-Szatan!

Barbara Kurdej-Szatan The Voice Kids

Barbara Kurdej-Szatan The Voice Kids

W zeszłym tygodniu Barbara Kurdej-Szatan straciła pracę w programach rozrywkowych TVP. Dziś już wiemy, kto zastąpi ją w jednym z nich. Gospodynią The Voice Kids została... Ida Nowakowska! 

Początek wakacji okazał się bardzo smutny dla Barbary Kurdej-Szatan. W zeszłym tygodniu magazyn Party poinformował, że aktorka została zwolniona i nie poprowadzi już rozrywkowych programów TVP. Zaskoczeni byli fani, media, ale i sama Basia, która nie spodziewała się takiej decyzji. W końcu jest bardzo lubianą gwiazdą i nic nie wskazywało na to, że znudziła się widzom, a taki właśnie powód zwolnienia podała Telewizja Publiczna.

Jest wiele teorii na temat przyczyn tego wydarzenia i najbardziej prawdopodobna jest ta, że prezenterka podpadła szefostwu, popierając Marsz Równości zorganizowany w Warszawie pod patronatem jej prezydenta Rafała Trzaskowskiego. Tak czy inaczej, piękna blondynka musi pogodzić się z faktem, że jesienią będzie miała nieco więcej wolnego czasu.

Odkąd tylko cała sprawa ujrzała światło dzienne, rozpoczęły się spekulacje, kto w takim razie zastąpi dotychczas największą gwiazdę TVP. Jak podaje dzisiejszy magazyn Flesz, gospodynią The Voice Kids została Ida Nowakowska

Ta informacja nie powinna nikogo dziwić. Tancerka zaczęła zdobywać popularność dzięki programowi Dance Dance Dance. Tak bardzo spodobała się władzom stacji, że po zakończeniu programu objęła posadę jednej z prowadzących Pytanie na śniadanie. Teraz przyszedł czas na kolejne wyzwanie, tym razem w programie muzycznym.

Jak myślicie, czy poradzi sobie w nowej roli? Do tej pory była głównie jurorką, w dodatku jest tancerką, więc ze śpiewaniem niewiele ma wspólnego, w odróżnieniu od swojej poprzedniczki, która z wykształcenia jest także muzykiem.

Zobacz: Rozebrana Barbara Kurdej-Szatan pręży opalone ciało na tarasie! Jest luksusowo jak w Dubaju

Zobacz: Seksowna Barbara Kurdej-Szatan pozuje bez bielizny w obiektywie męża! Efekt ich intymnej sesji rozgrzał internautów

Zobacz: Barbara Kurdej-Szatan kolejny raz zaskakuje fryzurą. Fani w tak dużym szoku dawno nie byli


Ida Nowakowska – Opole 2019, Od Opola do Opola

Ida Nowakowska – Opole 2019, Od Opola do Opola

Barbara Kurdej-Szatan – The Voice Kids 2, finał

Barbara Kurdej-Szatan – The Voice Kids 2, finał

Ida Nowakowska – TVP ramówka wiosna 2019

Ida Nowakowska – TVP ramówka wiosna 2019

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×