Dawid Kwiatkowski złamał regulamin „The Voice Kids”. Pierwsza taka sytuacja w historii show. Już współczujemy produkcji

Dawid Kwiatkowski złamał zasady The Voice Kids

Dawid Kwiatkowski złamał zasady The Voice Kids

Dawid Kwiatkowski złamał zasady The Voice Kids. Juror show podjął decyzję, która jest niezgodna z regulaminem. Jak zareagowała produkcja?

Atmosfera w The Voice Kids robi się coraz bardziej napięta. Już w sobotę z programu zostaną wyeliminowani pierwsi uczestnicy, którym udało się przejść przed etap Przesłuchań w ciemno. Jeden z pojedynków wywołał mnóstwo emocji na planie, a wszystko ze względu na zachowanie Dawida Kwiatkowskiego.

Dawid Kwiatkowski złamał zasady The Voice Kids

Już w sobotę drużyna Dawida Kwiatkowskiego zaśpiewa w muzycznych Bitwach. Trener w trakcie nagrań odcinka podjął decyzję niezgodną z regulaminem „The Voice Kids”.

Zgodnie z zasadami obowiązującymi w muzycznym talent show z udziałem najmłodszych, w etapie Bitwy, pojawia się łącznie 18 uczestników z drużyny każdego trenera. Występujący są podzieleni na trzyosobowe zespoły. Juror po wysłuchaniu każdego trio wybiera jednego uczestnika, który przechodzi do kolejnego etapu Sing Off.

Po jednym z występów, które widzowie zobaczą w najbliższą sobotę o 20:00 w TVP2, Dawid Kwiatkowski zaskoczył wszystkich swoją decyzją, co już teraz możecie zobaczyć w naszym wideo.

Czuję się teraz okropnie, musząc wybrać – powiedział zakłopotany Dawid po jednej z muzycznych bitew, które pozostali trenerzy postawili na równi z występami uczestników z „The Voice of Poland”.

Ponaglał go Tomasz Kammel:

Nie wiem jak ci poradzić… Musisz wybrać.

Decyzja Dawida wywołała na planie niemałe zamieszanie:

Słuchajcie, nie wiem, co powie na to produkcja, ale zamierzam wziąć je do Sing Offów. To jest moja ostateczna decyzja – zawyrokował Dawid Kwiatkowski.

Czy produkcja muzycznego show będzie przychylna w stosunku do decyzji wokalisty? Już współczujemy sytuacji, w jakiej się znalazła. Odpowiedź poznamy już w najbliższą sobotę o 20:00 w TVP2.


Dawid Kwiatkowski w The Voice Kids

Dawid Kwiatkowski w The Voice Kids

Dawid Kwiatkowski w The Voice Kids

Dawid Kwiatkowski w The Voice Kids

Jury The Voice Kids

Jury The Voice Kids

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×