Znamy trenerów „The Voice Kids 5”. Baron jednym zdjęciem ujawnił cały skład. Co TVP przyszykowała tym razem?

The Voice Kids

The Voice Kids

The Voice Kids wraca z piątym sezonem. Kto zasiądzie w fotelach trenerskich i będzie oceniać występy uczestników? Internauci są zachwyceni.

The Voice Kids zadebiutował na antenie Telewizji Polskiej w 2018 roku. Pierwszą edycję wygrała Roksana Węgiel, która dzięki temu otrzymała propozycję, by reprezentować Polskę podczas konkursu Eurowizji Junior. Tak doskonale poradziła sobie z powierzonym zadaniem, że wygrała. Od tego momentu jej kariera nabrała rozpędu.

We wspomnianym programie mogą brać udział utalentowani młodzi artyści, którzy mają od 7 do 15 lat. Najpierw rywalizują podczas Przesłuchań w ciemno, w których trakcie muszą przekonać do siebie trenerów. Jeśli im się to uda, przechodzą do kolejnego etapu. Tak aż do finału, w którym może wygrać jedna osoba.

The Voice Kids 5. Kto zostanie trenerem nadchodzącej edycji?

W czwartej edycji The Voice Kids do grona zwycięzców dołączyła Sara Egwu-James. Utalentowana artystka w rozmowie z Jastrząb Post zdradziła, że mogłaby reprezentować Polskę w konkursie Eurowizji Junior. Już nawet wie, jaką piosenkę by wykonała:

Oczywiście, że bym chciała. Chyba bardziej ballady. To są takie utwory, które bardziej mi się podobają, więc ballada.

Zdolni młodzi piosenkarze, którzy chcieliby pójść w ślady Sary oraz Roxie i spróbować swoich sił w programie, teraz mają taką szansę. Ruszyły nagrania do kolejnej edycji, o czym w sieci poinformował jeden z jurorów Baron. Dodał post na Instagramie, w którym ujawnił skład trenerski.

Zdradził, że w nadchodzącej edycji, występy uczestników będą oceniać te same gwiazdy, które gościły w poprzednich edycjach. W programie pojawią się więc Dawid Kwiatkowski, Cleo, a także Baron, któremu będzie towarzyszyć Tomson:

Czuję wdzięczność i ekscytację z powodu rozpoczęcia zdjęć do piątego sezonu show! W niezmiennym składzie z Cleo, Dawidem Kwiatkowskim oraz Tomsonem przesłuchaliśmy wiele niesamowicie zdolnych dzieciaków. Niejednokrotnie uczyliśmy się od siebie nawzajem. Będzie wesoło, wzruszająco i zjawiskowo! Czyj występ pośród wszystkich sezonów jest Twoim ulubionym?

Internauci są zachwyceni z tego wyboru. Uważają, że piosenkarze świetnie odnaleźli się w roli trenerów:

  • Nic się nie zmieniacie, cudownie się Was ogląda. Najlepszy team.
  • Brawo Wy.
  • Wesoła ekipa.

Będziecie oglądać piąty sezon The Voice Kids?


Tomson, Baron, Dawid Kwiatkowski i Cleo trenerami The Voice Kids 5

Tomson, Baron, Dawid Kwiatkowski i Cleo trenerami The Voice Kids 5

Tomson, Baron, Dawid Kwiatkowski i Cleo trenerami The Voice Kids 5

Tomson, Baron, Dawid Kwiatkowski i Cleo trenerami The Voice Kids 5

Baron trenerem The Voice Kids 5

Baron trenerem The Voice Kids 5

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×