Szukaj

Rusza „The Voice Kids”! Cleo doprowadzona do łez podczas występu. Płaczemy razem z nią

The Voice Kids wraca na antenę TVP. Już dziś wieczorem zostanie wyemitowany pierwszy odcinek trzeciej edycji, podczas którego emocji nie zabraknie. Zobaczymy wzruszoną Cleo i oszołomionego Dawida Kwiatkowskiego. Co jeszcze się wydarzy w muzycznym show?
Cleo - The Voice Kids

Cleo - The Voice Kids

Roksana Węgiel, Viki Gabor, zespół 4Dreamers, Zuza Jabłońska, Ania AniKa Dąbrowska, Mateusz Golicki i Adam Kubera – uczestnicy dwóch dotychczasowych edycji The Voice Kids szturmem podbili serca milionów Polaków i osiągają coraz większe sukcesy.

Zwycięstwo Roksany Węgiel i Viki Gabor w Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci to najlepszy dowód, że muzyczny program TVP2 jest skarbnicą młodych talentów, które doceniane są na międzynarodowej arenie.

The Voice Kids 3 – Co wydarzy się w pierwszym odcinku?

Wychowankowie polskiej edycji The Voice Kids, stają się idolami najmłodszych, pokazując jednocześnie, że najlepszym przepisem na spełnienie marzeń i osiąganiu celów nawet w najmłodszym wieku są pracowitość, sumienność, talent i pokora.

The Voice Kids kształci muzycznie najmłodsze pokolenie Polaków. Wykształca wrażliwość, dodaje odwagi tym, którzy marzą o śpiewaniu i pokazuje, że w tak młodym wieku można spełniać marzenia – mówi Aleksander Milwiw-Baron.

Nasz program daje równe szanse każdemu dziecku. Nie ma znaczenia czy są z dużego miasta czy niewielkiej wsi. Dzieciaki, które wystąpią w tej edycji nie tylko świetnie śpiewają, ale wiedzą o czym śpiewają i potrafią dozować emocje. Ich poziom wokalny jest coraz bliższy umiejętnościom osób śpiewających w „The Voice of Poland” – dodaje Tomson.

Ile osób zgłosiło się do The Voice Kids?

Trzecia edycja The Voice Kids okazała się rekordowa pod względem zgłoszeń. Było ich ponad dwa tysiące! W pierwszym etapie – Przesłuchaniach w Ciemno, wystąpi ponad 70 niezwykle muzykalnych dzieci w wieku 8-15 lat. W kolejnym etapie – Bitwach, na scenie zobaczymy występy trójki dzieci, ale tylko jedno z nich przejdzie dalej.

W finałowym odcinku widzowie wybiorą zwycięzcę, który zdobędzie tytuł Najlepszego Głosu w Polsce The Voice Kids oraz nagrodę pieniężną przeznaczoną na przyszłą edukację w wysokości 50 000 złotych.

Za każdym razem, kiedy siadam na tym fotelu, coś mnie zaskakuje. Nasze dzieciaki są naprawdę bardzo uzdolnione i warte tego, żeby ich talent został doceniony nie tylko w Polsce ale i na świecie. Zmieniają oblicze polskiej sceny muzycznej i mają wszelkie predyspozycje do tego, żeby swobodnie poruszać się na największych scenach – tłumaczy Cleo.

Przed rozpoczęciem nagrań trzeciej edycji „The Voice Kids” zacząłem zastanawiać się czy jeszcze znajdziemy w Polsce takie talenty jak Roksana Węgiel, Zuzia Jabłońska czy Anika Dąbrowska. Już podczas pierwszych Przesłuchań w Ciemno, wiedziałem, że w Polsce jest jeszcze bardzo dużo mega uzdolnionych – wyjaśnia Dawid Kwiatkowski.

Bez wątpienia jedną z uczestniczek, o których wspomina Dawid jest Kinga Wołoszyn. W dzisiejszym odcinku dziewczynka zaśpiewa utwór Cleo Sztorm czym doprowadzi trenerkę do łez. Tomson i Baron oraz Dawid Kwiatkowski także byli ogromnym wrażeniem muzycznego talentu Kingi.

Kinga Wołoszyn - The Voice Kids

Kinga Wołoszyn – The Voice Kids

Zobacz: TVP w szoku po emisji „The Voice Senior”. Jacek Kurski podjął kluczową decyzję dla przyszłości show [WIDEO]


The Voice Kids 3 startuje w TVP

The Voice Kids 3 startuje w TVP

Cleo popłakała się przez uczestniczkę The Voice Kids

Cleo popłakała się przez uczestniczkę The Voice Kids

Cleo

Cleo

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×