The Voice Kids 2: Znamy zwycięzcę! Kto wygrał wielki finał show? Ania, Paweł czy Wiktoria?

The Voice Kids 2 kto wygrał program? Wyniki

The Voice Kids 2 kto wygrał program? Wyniki

Kto wygrał The Voice Kids 2?

Ania Dąbrowska z drużyny Cleo wygrała The Voice Kids 2. Zwyciężczyni programu w finale zaśpiewała Świat się pomylił Patrycji Markowskiej, Heroes Mariah Carey oraz premierową piosenkę Małe skrzydła napisaną przez jej mentorkę. Kim jest, ile ma lat i na co choruje? Sprawdź.

Finał The Voice Kids 2 za nami. Po dwóch miesiącach muzycznych zmagań poznaliśmy zwycięzcę hitowego show TVP. W ostatnim etapie do walki o główną nagrodę – 50 tysięcy złotych i kontrakt na wydanie płyty w Universal Music Polska – stanęła wyłoniona przez trenerów finałowa trójka uczestników – każdy reprezentował grupę swojego mentora, tj. Cleo, Dawida Kwiatkowskiego oraz Tomsona i Barona. Ostatecznie o główną nagrodę zawalczyli: Ania Dąbrowska, Paweł Szymański, Wiktoria Gabor.

Finałowe zmagania uczestników były nagrywane już jakiś czas temu. Dopiero wyniki zostały ogłoszone na żywo, a decyzję o wyborze zwycięzcy podjęli telewidzowie za pośrednictwem SMS-ów.

Zwyciężczynią została Ania Dąbrowska, podopieczna Cleo. Dziewczynka zachwyciła wykonaniem utworu Heroes z repertuaru Mariah Carey oraz premierowy singiel Małe skrzydła, który napisała jej mentorka.

Poprzednią edycję The Voice Kids wygrała Roksana Węgiel. Zwyciężczyni pierwszego sezonu show zrobiła zawrotną karierę. Jej największym sukcesem jest zwycięstwo w konkursie Eurowizja Junior 2018 z piosenką Anyone I Want To Be, za którą otrzymała nominację do Fryderyka 2019.

Kim jest Ania Dąbrowska – zwyciężczyni The Voice Kids 2?

13-letnia Ania choruje na poważną chorobę genetyczną (mukowiscydozę), ale mimo to uwodzi wszystkich wokół swoim uśmiechem, optymizmem i pracowitością. Jest otwarta, odważna i inteligentna. Nic dziwnego – z takim imieniem i nazwiskiem musi czuć się w show-biznesie jak ryba w wodzie! Na scenie chce nagrywać jako ANIKA.

Ania Dąbrowska z The Voice Kids 2 o swojej chorobie:

Roksana Węgiel odwiedziła Jasną Górę. Zawierzyła swoją karierę Matce Boskiej

Michał Szpak zaciera ręce na duet z Roksaną Węgiel. Czym go ujęła? [WIDEO]

Wreszcie! Roksana Węgiel pokazała swojego przystojnego chłopaka! To zagraniczna gwiazda!

 


Ania Dąbrowska w finale The Voice Kids 2 zaśpiewała piosenkę Heroes Mariah Carey

Ania Dąbrowska w finale The Voice Kids 2 zaśpiewała piosenkę Heroes Mariah Carey

Ania Dąbrowska – The Voice Kids 2

Ania Dąbrowska – The Voice Kids 2

Wiktoria Gabor w finale The Voice Kids 2 zaśpiewała Human z repertuaru Rag'n'Bone Mana

Wiktoria Gabor w finale The Voice Kids 2 zaśpiewała Human z repertuaru Rag'n'Bone Mana

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×