Polsat pokaże program po brzegi wypchany gwiazdami! Wiemy kto wystąpi!

The story of my life

The story of my life

The story of my life – Historia naszego życia – program Polsatu. Jakie gwiazdy?

Polsat szykuje prawdziwą bombę dla swoich fanów – a zobaczymy ją już w marcu, gdy ruszy wiosenna ramówka. Show, które pierwotnie powstało w Holandii, zadebiutuje na ekranach w pięcioodcinkowej serii. The story of my life – Historia naszego życia to program, w którym młode, popularne, odnoszące sukcesy pary znane z show-biznesu rozmawiają o swoich priorytetach, planach na przyszłość, zdrowiu, rodzinie. Zostają również ucharakteryzowani przez specjalistów od postarzania i dowiadują się, jak będą wyglądać za kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt lat.

Jak donoszą Wirtualne Media, prowadzącą programu została Katarzyna Montgomery. Co zdradziła na temat nowego show stacji?

Scenariusz wydaje się prosty: każda para w przyspieszonym tempie mierzy się z przemijaniem i poddaje się charakteryzacji przygotowanej przez specjalistów m.in. na podstawie zdjęć rodzinnych, wywiadu co do przyzwyczajeń i stylu życia. Efekty przemian są tak wiarygodne, że potrafią wbić w fotel. Moi goście sprowokowani do wyobrażenia sobie wspólnego życia za kilkadziesiąt lat, rozmawiają ze mną na tematy najważniejsze jak zdrowie, rodzina, miłość. Dochodzimy do tego, co faktycznie kryje się za słowami przysięgi „i nie opuszczę cię aż do śmierci” – wyjaśnia gospodyni programu

To coś zupełnie nowego i bez wątpienia ma szanse odnieść ogromny sukces. W pierwszym sezonie zobaczymy pięć par, po jednej na każdy odcinek. Wystąpią Julia Wieniawa i Antek Królikowski, Barbara Kurdej-Szatan z Rafałem Szatanem, Jan Kliment i Lenka Tvrzova oraz Radosław i Dorota Liszewscy.

Będziecie oglądać? My nie możemy się doczekać!

Joanna Górska z Polsatu POKONAŁA RAKA! “Za nami pół roku piekła!”

Maciej Dowbor nie ma ochoty pracować z Katarzyną Dowbor! Dziennikarz odrzucił genialną propozycję Polsatu!

Polsat już zaplanował wiosenną ramówkę. Dlaczego nie zobaczymy w niej show “Supermodelka Plus Size”? Rafał Maślak zdradził powody [WIDEO]

 


Katarzyna Montgomery - premiera spektaklu Dobry Wojak Szwejk idzie na wojnę

Katarzyna Montgomery - premiera spektaklu Dobry Wojak Szwejk idzie na wojnę

Katarzyna Montgomery - otwarcie restauracji Wegemama

Katarzyna Montgomery - otwarcie restauracji Wegemama

Katarzyna Montgomery - premiera PolandJA

Katarzyna Montgomery - premiera PolandJA

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×