Szukaj

Nastoletnia para w “The Story of my life” przeszła niewyobrażalną metamorfozę! Nie rozpoznacie ich za 30 lat

Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska w The Story of my Life

Hitowy program Polsatu The story of my life. Historia naszego życia ruszył z 2 sezonem. W piątek w Polsacie pojawiła się kolejna para, którą produkcja wysłała w przyszłość. Tym razem eksperymentowi zostali poddani młodzi aktorzy – Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski. Prowadząca program Katarzyna Montgomery, jak zawsze zapewniła swoim gościom ekstremalne emocje.

W najnowszym odcinku nastolatkowie najpierw zostali postarzeni o 30 lat, a następnie aż o 60. Widzowie mogli zobaczyć dwie odsłony miłości tej młodej pary, która zna się od dziecka. Adam i Wiktoria spróbowali więc wyobrazić sobie, że są parą na całe życie. To był niezwykle wzruszający odcinek, transformacja nastolatków była wielce spektakularna.

Chciałbym, żeby moja żona tak wyglądała w tym wieku. W wieku osiemnastu lat trudno mówić o zaręczynach, ale mogę myśleć o Wiktorii jako przyszłej żonie – deklarował Adam.

Zobaczcie efekty pracy speców od charakteryzacji.

Adam Zdrójkowski oburzony wynikami „Tańca z Gwiazdami”: „Nie zgadzam się z werdyktem”

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski nie powstrzymali czułości nawet na ściance! Wszyscy patrzyli na ich namiętne show!

Amory na Powązkach. Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska zafundowali internautom potężną dawkę miłości


Czy podoba Ci się Adam Zdrójkowski – Kuba z rodzinki.pl?

×