Polsat rusza ze swoim „X-Factorem”. W jury Igor Herbut i trzy inne gwiazdy

Igor Herbut - The Four

Igor Herbut - The Four

Polsat dla swoich widzów szykuje kolejną niespodziankę. Na antenie zadebiutuje show, jakiego jeszcze w Polsce nie było. Na czym polega i od kiedy będzie można oglądać The Four - Bitwa o sławę?

Programy typu talent show cieszą się sporą popularnością zarówno wśród uczestników, jak i widzów, którzy chętnie oglądają zmagania utalentowanych uczestników. Dzięki nim, drzwi do kariery otworzyły się dla wielu znanych i lubianych gwiazd, wśród których można wymienić m.in. Dawida Podsiadło, Sarsę, Natalię Nykiel, czy Michała Szpaka.

Nic więc dziwnego, że władze największych stacji telewizyjnych robią, co w ich mocy, by przyciągnąć widza. Ciekawą propozycję przygotował Polsat, który wiosną wyemituje program, którego na antenie jeszcze nie było. Jak informują Wirtualne Media, mowa o The Four – Bitwa o sławę. Na czym będzie polegać?

The Four – Bitwa o sławę. Na czym polega program?

The Four, to kolejne show muzyczne, które doczekało się odcinków w USA, Wielkiej Brytanii, Brazylii, Rosji, czy Peru. W jego trakcie pojawiają się artyści, którzy reprezentują różne gatunki muzyczne. W pierwszym etapie zaśpiewają przez jurorami oraz publicznością zgromadzoną w studiu.

Jak będą mogli przejść do kolejnego etapu? Będą musieli uzyskać pozytywne noty od wszystkich członków jury. Następnie zmierzą się z jednym z uczestników z tzw. „wielkiej czwórki”, w skład której wejdą wcześniej wyłonieni muzycy, którzy walczą o pozostanie w projekcie. Kto przechodzi dalej? Spośród wspomnianej dwójki, to jury wyłoni lepszego wokalistę. Wkrótce ruszą castingi, które potrwają do czasu nadawania programu.

Kto będzie oceniać uczestników? Jak donoszą Wirtualne Media wśród jury zasiądzie Igor Herbut. Kto będzie mu towarzyszyć? O tym z pewnością przekonamy się wiosną, 2020.

Igor Herbut w programie The Four

Igor Herbut w programie The Four

Zobacz także: Największe gwiazdy Polsatu nie dostają tyle, co Julia Wieniawa za odcinek „Tańca z gwiazdami”! Kwota z kosmosu


Igor Herbut – święta Bożego Narodzenia 2019

Igor Herbut – święta Bożego Narodzenia 2019

Igor Herbut nowy singiel

Igor Herbut nowy singiel

Igor Herbut

Igor Herbut

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×