„The Four – Bitwa o sławę”: Cała obsada programu ujawniona. Znamy prowadzącą i jury

The Four - kto poprowadzi? Kto w jury?

The Four - Bitwa o sławę, to nowy program, który zadebiutuje na antenie Polsatu. Kto w jury? Kto poprowadzi program? Wszystko już jasne.

The Four, to program, który cieszy się sporą popularnością w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Rosji, czy Peru. W jego trakcie pojawiają się utalentowani muzycy, reprezentujący różne gatunki muzyczne. W pierwszym etapie występują przez jurorami oraz publicznością.

Jeśli uda im się zdobyć pozytywne noty od wszystkich członków jury, przechodzą dalej, gdzie zmierzą się z jednym z uczestników tzw. „wielkiej czwórki”. W jej skład wejdą artyści, którzy walczą o pozostanie w telewizyjnym show. Program doczekał się polskiej wersji. The Four -Bitwa o sławę już wiosną pojawi się na antenie Polsatu.

The Four – Bitwa o sławę. Kto poprowadzi program? Kto w jury?

Wiadomo, że wśród jury zasiądzie Igor Herbut. Zdaniem Wirtualnych mediów, będą mu towarzyszyć Kuba Badach i Natalia Nykiel. Chociaż piosenkarka w rozmowie z Jastrząb Post wyznała, że na razie skupia się na swojej trasie koncertowej, a nie programach rozrywkowych, jej ostatnia decyzja może być zaskoczeniem.

Jak czytamy na portalu, Natalia Nykiel potwierdza udział w telewizyjnym show:

Przyjęłam zaproszenie do udziału w programie The Four, ponieważ oglądałam jego amerykańską edycję i podoba mi się jego formuła. Ten program został skrojony jakby na miarę naszych czasów. Mam wrażenie, że dzisiaj trudno utrzymać uwagę widza, słuchacza dłużej niż przez kilka minut, czyli tyle ile trwa filmik na YouTube, a i o to czasem niełatwo. W tym programie jesteśmy zaskakiwani co chwilę. W każdym momencie może wydarzyć się coś, co zmienia przebieg całego show – komentuje dla Wirtualnych mediów Natalia Nykiel.

Natalia Nykiel - gwiazdy przed studiem Dzień Dobry TVN

Natalia Nykiel – gwiazdy przed studiem Dzień Dobry TVN

Wybrano już prowadzącą. Jak informuje portal, ta rola przypadnie Natalii Szroeder. Czy tak rzeczywiście będzie? O tym przekonamy się już  marcu. Pierwszy odcinek nowego show Polsatu, zostanie wyemitowany w marcu. Program składać się będzie z ośmiu 2-godzinnych odcinków nadawanych raz w tygodniu.

 


Natalia Szroeder na premierze filmu

Natalia Szroeder na premierze filmu "Jak zostałem GANGSTERem. Historia prawdziwa"

Natalia Nykiel – Bestsellery Empiku 2020

Natalia Nykiel – Bestsellery Empiku 2020

Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach - otwarcie atelier Tomasz Ossolińskiego

Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach - otwarcie atelier Tomasz Ossolińskiego

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×