Polsat przywraca swój wielki hit! Fani w euforii. Wiemy, kiedy będzie można go zobaczyć

Polsat jesień 2020

Polsat jesień 2020

Polsat zaskoczył widzów. Na antenę wraca jedna z największych muzycznych nowości. Stacja poinformowała, że po długiej przerwie zobaczymy kontynuację widowiska, w którym o zwycięstwo walczą już tylko najlepsi wokaliści w Polsce.

Pandemia koronawirusa sprawiła, że stacje telewizyjne podjęły decyzję o wstrzymaniu emisji kolejnych odcinków program, które kręcone są na żywo. Jednym z nich jest The Four. Bitwa o sławę. Muzyczna nowość cieszyła się sporą popularnością, a to za sprawą dobrze dobranej obsady i ciekawej formuły. Co z dalszą emisją? Znamy decyzję stacji.

The Four. Bitwa o sławę – kiedy nowe odcinki programu Polsatu?

Harmonogram produkcji The Four. Bitwa o sławę zakładał nagrania programu w terminie luty – kwiecień. Po nagraniu połowy serii, czyli czterech z ośmiu planowanych odcinków, wybuchła pandemia. Twórcy widowiska nie mogli kontynuować nagrań, ponieważ ten wyjątkowy format zakłada obecność w studiu blisko 500-osobowej publiczności decydującej o losach bohaterów. W trosce o bezpieczeństwo gwiazd, uczestników oraz osób pracujących przy tworzeniu show podjęto decyzję o zakończeniu pierwszego sezonu programu na tym etapie.

Jeszcze wiosną po tygodniach poszukiwań jury The Four. Bitwa o sławę wybrało cztery osoby o zadatkach na wielkie gwiazdy, które zajęły najgorętsze krzesła tego roku. Sami Harb, Sabina Jeszka, Kuba Krupski i Karolina Leszko są gotowi na zrobienie wielkiej muzycznej kariery, ale nie mogą być pewni swojej pozycji. Po miesiącach oczekiwania na decyzję w sprawie dalszej emisji przerwanego programu dowiedzieliśmy się, że format wraca na antenę. Kiedy dokładnie?

16 października o godzinie 22:10 The Four. Bitwa o sławę ponownie pojawi się w ramówce Polsatu! Stacja pokaże cztery odcinki zrealizowane przed pandemią koronawirusa oraz finał na żywo.

Po emisji czwartego odcinka widzowie będą mogli głosować za pomocą strony internetowej na swoich faworytów, którzy w którymś momencie programu utracili fotel Czwórki. W finale powróci dwoje z nich, aby go odzyskać! Rywalizacja będzie bardzo zacięta, gdyż członkowie Czwórki będą musieli mierzyć się nie tylko z nimi, ale również ze sobą nawzajem! Tylko jeden z nich zostanie wielkim zwycięzcą polskiej edycji The Four. A o tym, kto wygra muzyczny hit, zdecydują widzowie w głosowaniu za pośrednictwem strony internetowej. Na triumfatora czeka 100 tysięcy złotych.

Występy utalentowanych wokalistów ocenią: jeden z najbardziej cenionych artystów młodego pokolenia – Igor Herbut, niekwestionowany autorytet w dziedzinie wokalistyki, nie tylko jazzowej – Kuba Badach i polska gwiazda światowego formatu, której hity nie schodzą z list przebojów – Natalia Nykiel. Program poprowadzi jedna z najbardziej lubianych i najpiękniejszych wokalistek – Natalia Szroeder.

Widzowie nie ukrywają swojej radości spowodowanej powrotem na antenę ich ulubionego formatu. Na Instagramie Polsatu możemy przeczytać mnóstwo słów zachwytu nad decyzją producentów:

  • Najlepszy program z najlepszą prowadzącą.
  • Nareszcie. Nie mogę się doczekać. Ile odcinków będzie?
  • Nie mogę się doczekać! Tak tęsknilam.
  • No w końcu – czytamy w komentarzach.

Kim są finaliści The Four. Bitwa o sławę?

Sami Harb – pochodzi z New Jersey w Stanach Zjednoczonych. Brał udział w polskiej edycji programu „The Voice”, lecz dopiero teraz czuje, że może wygrać Bitwę o sławę.

Sabina Jeszka – wokalista, autorka tekstów i muzyki. Od wielu lat widzowie mogą podziwiać jej talent we wszystkich stacjach telewizyjnych w kraju, m. in. w programie Jaka to melodia?. Popularność przyniósł jej udział w Mam talent.

Kuba Krupski – dotarł do finału kultowego programu Must Be the Music. Tylko muzyka. Wokalista takich formacji jak Tune i YU.

Karolina Leszko – choć w jej żyłach płynie jazz, realizuje swoje muzyczne pasje na każdym polu. Ma na koncie także duet z Michaelem Buble.


Natalia Szroeder – The Four, konferencja prasowa

Natalia Szroeder – The Four, konferencja prasowa

Natalia Nykiel, Igor Herbut, Kuba Badach The Four.Bitwa o sławę

Natalia Nykiel, Igor Herbut, Kuba Badach The Four.Bitwa o sławę

Jury – The Four, konferencja prasowa

Jury – The Four, konferencja prasowa

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×