Ola Kwaśniewska ma powód do dumy. Jej mąż został jurorem w telewizyjnym hicie. Wydała go stylistka gwiazd

Ola Kwaśniewska i Kuba Badach, jak się poznali?

Ola Kwaśniewska i Kuba Badach, jak się poznali?

Kuba Badach to znany wokalista, a prywatnie mąż Aleksandry Kwaśniewskiej. Już niedługo zobaczymy go w nowym programie. Informację tą potwierdziła stylistka gwiazd, Marcelina Wędzikowska.

Program The Four. Bitwa o sławę cieszył się dużą popularnością wśród widzów w Brazylii, Rosji, Peru oraz Izraelu. Teraz przyszedł czas na polską publiczność. Czy również w naszym kraju odniesie sukces? Tego nie wiemy, jednak wiemy na pewno, że jednym z jurorów będzie Igor Herbut. Prawdopodobnie propozycję wzięcia udziału w programie dostały też Doda i Barbara Kurdej-Szatan.

Mąż Aleksandry Kwaśniewskiej jurorem w The Four

Ostatnie doniesienia mówią także o tym, że jednym z jurorów będzie mąż Aleksandry Kwaśniewskiej, piosenkarz Kuba Badach. Wszystko wydało się podczas reakcji opublikowanej przez Malwinę Wędzikowską.

„Jadę na sesję do kolejnego „secret project”. Spotkam się z moim ulubionym wokalistą, którego uwielbiam za charyzmę, za wszystko! Za żonę też go uwielbiam – powiedziała w nagraniu stylistka i oznaczyła Kwaśniewską oraz „The Four. Bitwa o sławę”.

malwina wedzikowska relacja

Malwina Wędzikowska jedzie na nagrania

Kto będzie trzecim jurorem The Four. Bitwa o sławę?

Do niedawna plotkowano, że taką propozycję dostała piosenkarka Natalia Nykiel. Obecnie mieszka w Portugalii, gdzie rozpoczęła studia. W Polsce pojawiła się na gali Bestsellerów Empiku. Natalia wcześniej niejednokrotnie dostawała propozycje bycie trenerką w The Voice of Poland, jednak za każdym razem ją odrzucała. Podobnie jest w przypadku The Four. Bitwa o sławę:

Ja na przestrzeni ostatnich miesięcy dostałam bardzo dużo różnych propozycji, natomiast nie mam czasu się na tym skupiać, bo mam zbyt dużo swoich planów i swoich rzeczy. Teraz skupiam się na tym, że jest trasa koncertowa zaplanowana na marzec-kwiecień i to jest coś, o czym teraz myślę – powiedziała piosenkarka w rozmowie z Jastrząb Post.

The Four. Bitwa o sławę: co to za program?

The Four. Bitwa o sławę ma być nową rewolucją w programach typu talent show. Wielką Czwórkę wybierają osobiście gwiazdy muzyki zasiadające w składzie jury. W Czwórce znajdą się najlepsi spośród najlepszych wokalistów. Jednak wszystko może się zmienić, gdyż w tym programie przesłuchania nigdy się nie kończą. Każdy może w dowolnym momencie zgłosić się do programu w charakterze uczestnika.


Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach

Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach

Kuba Badach i Aleksandra Kwaśniewska – Bal TVN 2019, kreacja: Maciej Zień

Kuba Badach i Aleksandra Kwaśniewska – Bal TVN 2019, kreacja: Maciej Zień

Ola Kwaśniewska i Kuba Badach – prezentacja menu Borysa Szyca

Ola Kwaśniewska i Kuba Badach – prezentacja menu Borysa Szyca

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×