Producenci „The Crown” zafundują widzom makabrę i pokażą wypadek księżnej Diany. Mamy zdjęcia z planu zdjęciowego!

The Crown: w serialu pokażą wypadek księżnej Diany

The Crown: w serialu pokażą wypadek księżnej Diany

Szósty sezon będzie ostatnim sezonem The Crown. Już wiadomo, że producenci pokażą w nim scenę... wypadku księżnej Diany. Mamy zdjęcia z planu!

Dynastia Windsorów od lat wzbudza wielkie zainteresowanie. Wszak jej przedstawiciele nie tylko zarządzają jedną z ostatnich monarchii na Starym Kontynencie, ale również są uwikłani w wiele skandali. Jeden z głośniejszych z nich dotyczy małżeństwa księcia Karola księżnej Diany. Para sformalizowała związek w 1981 roku, czemu przyglądały się miliony ludzi na całym świecie.

Początkowo nic nie wskazywało na to, że małżeństwo może się zakończyć. Para dobrze się dogadywała i doczekała dwóch synów: księcia Williama księcia Harry’ego. Jeszcze w latach 80. ojciec chłopców zaczął jednak romansować ze swoją byłą partnerką, Camillą. Relacja między księciem a jego niedoszłą narzeczoną szybko wyszła na jaw. Początkowo Diana tolerowała wyskoki męża, ale z czasem jej cierpliwość się wyczerpała. Arystokraci zerwali ze sobą, a w 1996 roku sfinalizowano ich rozwód.

Duża część opinii publicznej opowiedziało się po stronie księżnej. Ich sympatia dla niej jeszcze bardziej umocniła się po głośnym wywiadzie, w którym stwierdziła, że bardziej niż prawdziwą królową chciałaby być „królową ludzkich serc”.

Chciałabym być królową ludzkich serc, ale nie widzę się jako królowa tego kraju –  powiedziała.

Żywot byłej żony obecnego monarchy zakończył się 31 sierpnia 1997 roku. Wraz ze swoim partnerem, Egipcjaninem Dodim Al-Fayedem, rozbiła się wtedy w trakcie jazdy tunelem Pont de l’Alma w Paryżu. Zmarła w szpitalu po kilku godzin – miała 36 lat.

The Crown: w serialu pokażą wypadek księżnej Diany

W listopadzie premierę będzie miał piąty sezon serialu Netfliksa o royalsach, The Crown. Sezon skupi się  na losach Karola i Diany. Najbardziej szokujący wątek, ten dotyczący śmierci księżnej w wypadku, zostanie pokazany dopiero w szóstym sezonie. Emisja ostatnich odcinków formatu jest zaplanowana na 2023 roku. Zdjęcia do nich są realizowane już teraz.

W sieci pojawiły się ujęcia, które paparazzi wykonali w czasie kręcenia scen wypadku Diany. Zobaczycie je w galerii pod tekstem. Widać na nich samochód, którym przemieszczają się aktorzy i otaczający go wianuszek motocyklistów z kamerami. Przypomnijmy, że tragicznie zmarłą arystokratkę również i tym razem zagra Australijka Elizabeth Debicki.

Oglądacie serial The Crown?


Zmiażdżony mercedes, w którym zginęła księżna Diana

Zmiażdżony mercedes, w którym zginęła księżna Diana

The Crown: w serialu pokażą wypadek księżnej Diany

The Crown: w serialu pokażą wypadek księżnej Diany

The Crown: w serialu pokażą wypadek księżnej Diany

The Crown: w serialu pokażą wypadek księżnej Diany

Komentarze

 • Gość pisze:

  I po co oni to pokazują pasożytują się na jej śmierci.

 • Gość pisze:

  A potem jej syn będzie na tej samej platformie wylewał jad na własną rodzinę i pląsał wokół kalifornijskiej palmy ze swoją psychopatyczną żoną. Nie za darmo oczywiście. Za dziesiątki milionów dolarów…

  • Gość pisze:

   Te miliony dolarów przekazuje na cele charytatywne, co już oficjalnie zaczął robić, min 1,5 mnl do jego fundacji w Lesotho, i kilka innych z którymi współpracuje. To dopiero początek.
   Co do reszty, nie oceniaj książki po okładce, poczekaj na treść, a Diana była jedna z pierwszych osób, które odsłoniły królewskie szambo i to jak byla traktowana przez RK i męża.

 • Gość pisze:

  ..
  A ja spytam, jak można realizując taki serial nie pokaxac wypadkux ktorego zdjęcia zalały światowa prasę i przy każdej rocznicy zalewają dalej. Nie piszmy więc, że jeden raz więcej w serialu, nagle stanie się jakaś traumą.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×