Tak wygląda księżna Diana w czwartym sezonie „The Crown”! Podobieństwo jest uderzające

Księżna Diana w The Crown

Księżna Diana w The Crown

Księżna Diana w czwartym sezonie The Crown. Jak wygląda? Która aktorka ją gra? Czy Emma Corrin jest podobna do Królowej Ludzkich Serc? Zobacz pierwsze zdjęcia z planu.

The Crown, to serial, który podbił serca fanów na całym świecie. Produkcja Netflixa opowiadająca o królowej Elżbiecie II jest niewątpliwie hitem bijącym rekordy popularności. Świadczyć może o tym fakt, że losy filmowych bohaterów śledzi podobno nawet sama monarchini. Wkrótce ruszy czwarty sezon, a nowe odcinki zapowiadają się niezwykle emocjonująco.

Emma Corrin jako księżna Diana w The Crown

Wszystko przez fakt, że już w trzecim sezonie wśród bohaterów pojawiła się księżna Diana. W postać mamy Williama i Harry’ego wciela się nieznana dotąd brytyjska aktorka, Emma Corrin. Na temat swojej roli wypowiedziała się jakiś czas temu na Instagramie, przyznając, że:

Przykleiłam się do tego show i myśl, że dołączę do tej niesamowitej aktorskiej rodziny jest surrealistyczna. Księżna Diana była ikoną, a jej wpływ na świat pozostaje ogromny i inspirujący. Możliwość poznania jej dzięki scenariuszowi Petera Morgana jest niesamowitą okazją i zrobię wszystko, by oddać jej sprawiedliwość – napisała na Instagramie Corrin

Księżna Diana w The Crown (Emma Corrin)

Księżna Diana w The Crown (Emma Corrin)

Chociaż Emma nie ma dużego doświadczenia, z wyglądu bardzo przypomina Królową Ludzkich Serc, przez co zachwyca internautów. Podobieństwo rzuca się w oczy także na zdjęciach z planu, które od niedawna krążą w sieci. W czwartym sezonie, filmowa Diana jest przedstawiona w momencie, w którym została matką.

Na jednym ze zdjęć z planu Królowa Ludzkich Serc wysiada z samolotu. W rękach trzyma Williama, towarzyszy jej Karol. Przez charakteryzację wygląda identycznie jak Diana przed laty.

Księżna Diana, młody William - czwarty sezon The Crown

Księżna Diana, młody William – czwarty sezon The Crown. Nowe odcinki szykują się niezwykle emocjonująco.

Zobacz: Diana ujawniła całą prawdę o świętach w rodzinie królewskiej! Wyciekły tajne listy sprzed lat

Kim jest Emma Corrin?

Aktorka, która gra księżną Dianę w The Crown, to Emma Corrin. Urodziła się w 1995 roku, pochodzi z angielskiego Kent. Ma 173 cm wzrostu. Dotychczas zagrała w takich produkcjach jak: Pennyworth i Cesare.


Księżna Diana w The Crown (Emma Corrin)

Księżna Diana w The Crown (Emma Corrin)

Księżna Diana i Emma Corrin (The Crown)

Księżna Diana i Emma Corrin (The Crown)

Emma Corrin i księżna Diana

Emma Corrin i księżna Diana

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×