Wpadka w „The Crown”. Widzowie dostrzegli na podłodze coś dziwnego. Tego chyba nie było w scenariuszu

The Crown 4.

The Crown 4.

The Crown, 4. sezon produkcji Netflixa przebił wszelkie oczekiwania fanów serii. Pojawienie się Diany i Margaret Thatcher sprawiły, że widzowie zasiedli przed odbiornikami z wypiekami. W jednej ze scen zauważyli nieproszonego gościa. Przypadek?

The Crown, to serial, który podbił serca fanów na całym świecie. Produkcja Netflixa opowiadająca o królowej Elżbiecie II jest niewątpliwie hitem bijącym rekordy popularności. Świadczyć może o tym fakt, że losy filmowych bohaterów śledzi podobno nawet sama monarchini. To jedna z najdroższych produkcji platformy i początkowo planowano pięć sezonów. Już wiadomo, że powstanie także szósty.

Obecnie emitowana 4. seria wzbudziła ogromne emocje. Sezon przeszedł najśmielsze oczekiwania widzów. W komentarzach można przeczytać, że jest to najlepsza dotychczasowa odsłona serii. Być może dlatego, że w końcu pokazano słynną historię burzliwego romansu Karola i Diany? Poza tym pojawiła się legendarna postać lat. 80, czyli Margaret Thatcher.

Nieproszony gość na planie 4. sezonu The Crown

The Crown, to hitowy serial, odtwarzający historię panowania królowej Elżbiety II. Już wiemy, że powstanie 6 serii. Dotychczas wyemitowano trzy sezony. We właśnie emitowanej 4. pojawiła się kluczowa dla rodziny Windsorów postać – Diana Spencer. W tej roli oglądamy Emmę Corin.

Widzowie bardzo wnikliwie oglądają ulubiony serial i a 3. odcinku zauważyli, że podczas jednego ujęcia coś biega po podłodze jednego z pałacowych salonów. Okazało się, że to myszka, która przebiegła obok matki Królowej, granej przez Marion Bailey. To jednak nie wszystko. Widzowie dostrzegli także, że w momencie, kiedy książę Karol dzwoni i mówi, że oświadczył się lady Dianie. Produkcja nie zdradza, czy mysz była celowym zabiegiem, czy czystym przypadkiem.

 

Kiedy jednak ujęcie ze zwierzątkiem pojawiło się w sieci, internauci zaczęli interpretować to jako symbol nieudanego małżeństwa Karola i Diany. Chyba jednak to nadinterpretacja, bo cóż ten mały gryzoń może mieć wspólnego z historią, która rozegrała się pomiędzy rodzicami Williama i Harry’ego.


The Crown 4.

The Crown 4.

The Crown 4. - zaręczyny Diany i Karola

The Crown 4. - zaręczyny Diany i Karola

The Crown 4. - zaręczyny Diany i Karola

The Crown 4. - zaręczyny Diany i Karola

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×