Szukaj

Tabloid ujawnił testament Wojciecha Młynarskiego. Jak artysta podzielił swój majątek?

Nie żyje Wojciech Młynarski

Nie żyje Wojciech Młynarski

Testament Wojciecha Młynarskiego

Wojciech Młynarski po walce z ciężką chorobą zmarł w zeszłym tygodniu w środę. Miał 76 lat. O jego śmierci poinformowały jego dzieci: Agata, Paulina i Jan.

Zobacz: Gwiazdy wspominają Wojciecha Młynarskiego. Artur Barciś, Irena Santor, Kora, Jerzy Połomski: „Łudziliśmy się, że będzie żył wiecznie”

Jak podaje Super Express, majątek pana Wojciecha szacuje się na blisko 3 miliony złotych. Artysta zostawił po sobie dwa mieszkania, oszczędności oraz tantiemy. Według zapewnień tygodnika, wszystko to podzielił sprawiedliwie pomiędzy trójkę swoich dzieci. Testament został spisany jeszcze w 2016 roku w lato. Dzieci Młynarskiego chciały, by wszystkie formalności zostały załatwione jeszcze wtedy, kiedy ich tata czuł się lepiej.

Rodzinny dom w Kościelisku, warty 1,2 mln zł, został przepisany w całości na Paulinę. Ta jeszcze tego samego miesiąca wystawiła go na sprzedaż. Podobno chce kupić dla całej rodziny inną posiadłość – powiedział informator tabloidu

Dwupokojowe mieszkanie w centrum Warszawy przy ulicy Lwowskiej zostało przepisane na całą trójkę rodzeństwa. Lokal warty jest ok. 800 tys. zł.  Poza tym wszyscy odziedziczyli także dwa konta bankowe po ojcu, na których było ponad 300 tys. zł. Z ustaleń tabloidu wynika, że artysta co miesiąc dostawał ok. 30 tys. zł za tantiemy. Wcześniej z tych pieniędzy opłacany był ośrodek, w którym przebywał, a teraz pieniądze trafią do Agaty, Pauliny i Jana Młynarskich.

Nadal trudno pogodzić się ze śmiercią tak wielkiego artysty.

Zobacz: Agata Młynarska poinformowała o dacie i miejscu pogrzebu Wojciecha Młynarskiego. Kiedy i gdzie zostanie pochowany?

Wojciech Młynarski śmierć

Wojciech Młynarski – testament

Dzieci Wojciecha Młynarskiego

Dzieci Wojciecha Młynarskiego


Wojciech Młynarski śmierć

Wojciech Młynarski śmierć

Dzieci Wojciecha Młynarskiego

Dzieci Wojciecha Młynarskiego

Wojciech Młynarski nie żyje. Na co chorował?

Wojciech Młynarski nie żyje. Na co chorował?

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×