Szokująca decyzja w testamencie Robina Williamsa

Testament Robina Williamsa

Testament Robina Williamsa

Testament Robina Williamsa skrywał zapis o współpracy z wytwórnią

Robin Williams  był jednym z najsłynniejszych amerykańskich aktorów. Chociaż swoimi rolami rozbawiał widzów, sam przeżywał wewnętrzne załamanie. Odebrał sobie życie w sierpniu ubiegłego roku. Aktor miał 63 lata.

Od dawna wiadomo było, że wytwórnia Disneya pozostaje w konflikcie z aktorem. Williams użyczył głosu Dżinowi z bajki o Alladynie. Twórcy filmu trzymali nagrany na taśmach głos aktora na wypadek gdyby ten chciał zerwać z nimi współpracę. Po śmierci Williamsa zaczęto mówić o wykorzystaniu nagrań. Tymczasem okazuje się, że aktor w testamencie umieścił specjalny zapis. Był to zakaz używania głosu i nazwiska Williamsa w nowych produkcjach Disneya.

Wszystkie planowane produkcje wytwórnia musiała wstrzymać, co oznacza, że plany wydawnicze legły w gruzach. Nie wiadomo co stanie się dalej i czyj głos usłyszymy w postaci Dżina.

Zobacz: Dlaczego Robin Williams popełnił samobójstwo?  

Śmierć Robina Williamsa

Zdaniem lekarzy bezpośrednią przyczyną śmierci samobójczej był zespół lęku napadowego. Początkowo mówiło się o tym, że aktor nie radził sobie ze świadomością, że choruje na Parkinsona. Niespodziewane odejście Robina Williamsa było szokiem nie tylko dla rodziny, ale i dla fanów aktora. Odszedł 11 sierpnia 2014 roku.

Robin Williams zabronił używania jego głosu i nazwiska w produkcjach Disneya

Robin Williams zabronił używania swojego głosu i nazwiska w produkcjach Disneya

Susan i Robin Williams

Susan i Robin Williams

 


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×