Szukaj

Kim Kardashian już spisała testament! Skandal na cały świat!

Kim Kardashian testament

Kim Kardashian w testamencie zawarła paragraf dotyczący włosów

Kim Kardashian szokowała już nie raz i nie dwa. Kontrowersyjna celebrytka w ciągu kilku lat swojego panowania w amerykańskim show-biznesie zdążyła już pozować nago na Instagramie, wypuścić seks-taśmę (podobno przypadkiem), obrazić połowę gwiazd w Hollywood i zbić fortunę na sesjach okładkowych z mężem, Kanye Westem i dziećmi. Niedawno na świecie pojawiła się jej druga córeczka, Chicago West, a gwiazda nie przestaje zadziwiać. Co tym razem wymyśliła?

Fanka chirurgii plastycznej Kris Jenner nadal nie jest doskonała! Na oczach widzów zoperowała sobie coś, co wywołało szok nawet u Kim Kardashian!

Jak wiadomo, gdy w grę wchodzą wielkie pieniądze, lepiej się dobrze zabezpieczyć zawczasu. Kim stworzyła więc testament, na wypadek nieszczęścia, wypadku lub choroby, która wyłączyłaby ją z życia lub skończyła się śmiercią. Celebrytka zadbała o to, by dokument zawierał każdy istotny szczegół – od męża, przez dzieci po… włosy.

Mamo, w razie, gdybym nie była zdolna do komunikacji, moje włosy muszą być zawsze ułożone tak, jak zaznaczyłam w swojej ostatniej woli – zażądała w rozmowie z Kris Jenner

Co na to matka, głowa rodu Kardashian-Jenner?

Gdybyś była przykuta do łóżka, nie wiedziała, jak się nazywasz, zadbam o twoje włosy. Będą piękne – odparła troskliwa rodzicielka

Jak widać wszyscy mamy swoje priorytety. Jak myślicie, jakie jeszcze zwariowane żądania i życzenia zamieściła w swojej ostatniej woli?

North West, Saint West i…? Kim Kardashian i Kanye West wybrali imię dla córki! Oryginalne to mało powiedziane

Gorąca Kim Kardashian całkiem NAGO… publicznie. Widać wszystko!

Fani niedowierzają… Kim Kardashian nazwie córkę na cześć marki odzieżowej


Beyonce i Jay-Z czy Kim Kardashian i Kanye West? Którą parę wolisz?

×