Znamy podział majątku George’a Michaela! Do kogo trafi ogromna fortuna? Jedną ze spadkobierczyń jest córka bardzo znanej wokalistki

George Michael spadek testament majątek

George Michael spadek testament majątek

Podział majątku George’a Michaela

Majątek zmarłego George’a Michaela szacowany jest na około 100 milionów funtów. Właśnie dowiedzieliśmy się, że zostanie przeznaczony na cele charytatywne oraz podzielony między rodzinę, przyjaciół i jego chrześniaków.

Zobacz: George Michael zostawił ogromny majątek! Luksusowe wille, tantiemy… Ale najciekawsze jest to, w co inwestował najwięcej

Mało kto wie, że były partner Michaela, Kenny Goss był ojcem chrzestnym córki Geri Halliwell ze Spice Girls. George zadbał o to, aby część majątku trafiła właśnie do niej. Mała Bluebell Madonna Halliwell niedawno skończyła 10 lat, a już ma szansę odziedziczyć fortunę. Po śmierci muzyka Ginger Spice opublikowała taki wpis:

Jestem bardzo smutna. R.I.P George, drogi przyjacielu, najmilszy. Byłeś najbardziej atrakcyjną i utalentowaną osobą – napisała

Pieniądze mają otrzymać też siostry artysty – Melanie and Yioda, jego partner Fadi Fawaz i kuzyn Andros, którego dwoje dzieci było chrześniakami Michaela.

Część kwoty zapewne otrzymają też organizacje, które artysta wspomagał co jakiś czas – Terrance Higgins Trust, Childline and Macmillan Cancer Support.

George posiadał nieruchomości na całym świecie. Te znane mediom to dom w Oxfordshire (w którym zmarł) wart 5 milionów funtów, rezydencja w Londynie, nieruchomość w Los Angeles, na Cyprze czy dom na plaży w Sydney.

Musimy przyznać, że majątek piosenkarza jest bardzo imponujący. Teraz dopiero widać, że pieniędzmi zarządzał z głową. Nie dość, że regularnie udzielał się charytatywnie to jeszcze inwestował (głównie w sztukę) i nie trwonił ogromnej fortuny jaką zarabiał.

Zobacz: Jak wyglądał ostatni dzień życia George’a Michaela? Partner artysty podzielił się traumatycznymi przeżyciami
Zobacz: Szokujące doniesienia mediów w sprawie śmierci George’a Michaela. Przedawkował heroinę?! Fani są oburzeni
Zobacz: Ostatnie zdjęcia George’a Michaela. Tak źle nie wyglądał nigdy
Geri Halliwell Horner z córką Bluebell - Instagram

Geri Halliwell Horner z córką Bluebell – Instagram

George Michael i Geri Halliwell - Instagram

George Michael był chrzestnym córki Geri Halliwell – Bluebell

George Michael śmierć. Kiedy pogrzeb?

Jednym ze spadkobierców fortuny George’a Michaela jest jego ostatni partner – Fadi Fawaz


Geri Halliwell w ciąży - święta 2016

Geri Halliwell w ciąży - święta 2016

Geri Halliwell Horner z córką Bluebell - Instagram

Geri Halliwell Horner z córką Bluebell - Instagram

Fadi Fawaz i George Michael

Fadi Fawaz i George Michael

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×