Niepokojące wieści o Teresie Lipowskiej obiegły media. Fani „M jak miłość” w rozpaczy. Produkcja oficjalnie się tłumaczy

Teresa Lipowska

Teresa Lipowska

Teresa Lipowska zniknie z serialu M jak Miłość? Niepokojące wieści obiegły media. Fani nie wyobrażają sobie produkcji bez nestorki rodu Mostowiaków.

Teresa Lipowska w M jak miłość pojawia się od samego początku, czyli od 2000 roku. Wciela się w Barbarę Mostowiak – seniorkę rodu. Przez wiele lat u jej boku oglądaliśmy Witolda Pyrkosza, który grał jej serialowego męża. Po śmierci aktora rodzina Mostowiaków nieco się rozpadła:

Na początku byłam trochę stremowana. To był pierwszy serial, w którym grałam dużą rolę. Od razu wsiąknęliśmy w rodzinną atmosferę, która trwała bardzo długo. Później zaczęło się to troszeczkę rozwijać, zaczęły odchodzić od nas różne osoby – zmarł mój filmowy mąż, Wituś Pyrkosz, a rodzina zaczęła pękać.

Lipowska dodała, że nie spodziewała się takiego sukcesu. Wyraziła także nadzieję, że nie tak szybko nie zniknie z ekranu:

Wszyscy myśleliśmy, że będzie sześć lub siedem odcinków. Później było ich 50, 100, a teraz jest ponad 1000. Mam nadzieje, że będzie ich drugie tyle.

Tymczasem media obiegły niepokojące wieści. Lipowska zniknie z serialu?

Teresa Lipowska zniknie z M jak miłość? Komentarz produkcji

Czy jedna z najważniejszych postaci zniknie z M jak miłość? Pole do domysłów podsyciły cytowane przez wiele serwisów słowa Teresy Lipowskiej, które padły w wywiadzie dla Tele Tygodnia.

Mimo podeszłego wieku wciąż liczę na pracę, która jest dla mnie źródłem ogromnej satysfakcji. W dalszym ciągu będzie realizowany serial „M jak miłość”, a w nim nasz wątek z Grabiny. Oczywiście już nie w takim wymiarze, jak dawniej. Ale Mostowiakowa ciągle tu jest – mówiła aktorka.

Do krążących plotek postanowiła odnieść się produkcja serialu.

Pojawiające w sieci nagłówki nie mają nic wspólnego z prawdą. Pani Teresa Lipowska w cytowanym wywiadzie odnosiła się do dawnych lat, kiedy to ze śp. panem Witoldem Pyrkoszem grała pierwsze skrzypce w serialu. Dziś jest już w innym miejscu – mówiła w Plejadzie Karolina Baranowska z działu PR serialu M jak miłość.

Następnie dodała:

Pani Teresa Lipowska jest dla nas – całej ekipy „M jak miłość” – najważniejszą osobą na planie serialu, a jej rola absolutnie w żaden sposób nie jest ograniczana. Czasem po prostu jest tak, że grana przez nią postać jest „tłem” do przygód jej dzieci czy wnuków, a czasem to ona ma swój własny wątek.

Tymczasem jak donosi Super Express, Teresa Lipowska coraz rzadziej pojawia się na planie – występuje zaledwie przez dwa lub trzy dni w miesiącu. Za jeden dzień filmowy otrzymuję gażę w wysokości 3 tysięcy złotych, więc ograniczenie jej wątku w serialu znacząco wpływa także na budżet aktorki.

Akurat tak się składa, że po Nowym Roku będzie miała taki własny wątek. Nie wiemy, ile wyjdzie z tego dni zdjęciowych, czy mniej, czy więcej, ale jej praca jako aktorki na planie nie jest w żaden sposób ograniczana – podkreśliła produkcja serialu w rozmowie z Plejadą.

Jak wynika z tego, fani Teresy Lipowskiej i M jak miłość mogą odetchnąć.


Teresa Lipowska – TeleKamery 2021

Teresa Lipowska – TeleKamery 2021

Rafał Mroczek, Teresa Lipowska

Rafał Mroczek, Teresa Lipowska

Teresa Lipowska - gwiazdy w Pytaniu na śniadanie

Teresa Lipowska - gwiazdy w Pytaniu na śniadanie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×