Szukaj
Szukaj
Dziś czwartek, 26.04.2018

Teresa Lipowska oburzona pomysłami scenarzystów „M jak Miłość”. Ostra wymiana zdań!

Teresa Lipowska o roli Lucjana Mostowiaka i śmierci Witolda Pyrkosza


O co Teresa Lipowska pokłóciła się ze scenarzystami M jak miłość?

Małżeństwo założycieli rodu Mostowiaków – Barbary i Lucjana, granych przez Teresę Lipowską i Witolda Pyrkosza w serialu M jak miłość, uchodziło za wyjątkowo udane i szczęśliwe. Para przeżyła wspólnie kilkadziesiąt lat.

Teresa Lipowska pogrążona w żalu po śmierci Witolda Pyrkosza: „Nie mam ani męża prawdziwego, ani filmowego”. Co z Lucjanem Mostowiakiem?

Po śmierci Witolda Pyrkosza, scenarzyści wpadli na pomysł, żeby bohaterka grana przez Teresę Lipowską nie była za długo samotna. Planują wprowadzić do jej życia nową miłość.

Spotkało się to z ogromnym oburzeniem Lipowskiej:

Pani Teresa dowiedziała się, że po odcinkach wypełnionych żałobą po Lucjanie w życiu Barbary pojawi się adorator. Jej się to nie mieści w głowie, że ktoś mógłby zastąpić Witolda Pyrkosza i dała temu wyraz. Rozumie, że Basia nie może wiecznie płakać, ale chce żeby jej serce do końca oddane Lucjanowi – czytamy w Fakt.

Ostatnie odcinki z udziałem Witolda Pyrkosza zobaczymy na antenie jesienią.

Śmierć Lucjana Mostowiaka w „M jak miłość”. Scenariusz uległ zmianie

 

Jak producenci M jak miłość uśmiercą Lucjana Mostowiaka?


Źródło: Agencja X-news, x-news.pl

Ślub Asi i Tomka w M jak miłość

Ślub Asi i Tomka w M jak miłość

Czy oglądasz „M jak miłość”?Komentarzy: 8


Gość | 30 maja 2017, 01:01

Uszanujcie choc zdanie naprawde bardzo sympatycznej i bardzo dobrej aktorki bo ona mavterz cos do powiedzenia wkoncu .


fanka EMKI | 29 maja 2017, 23:55

Czy scenarzyści nie wiedzą ,że żałoba czasem trwa b. długo nawet kilka lat….???? I jak najbardziej należy uszanować zdanie pani Teresy Lipowskiej, przede wszystkim jako koleżanki pana Witolda, z którym poprostu się zżyła przez te 17 lat grania. Nie mówię tutaj o granej roli i uczuciach żony Lucjana, bo wiadomo ,że w serialu jest grana fikcja małżeństwa i gdyby w serialu mąż został uśmiercony np. w kartonach, a w realu by żył , no to wtedy można by było pomyśleć o nowym amancie , ale nie wtedy kiedy aktor rzeczywicie umiera. Wtedy czyste ludzkie odczuwanie żałoby jest wciąż świeże i silnie blokuje jakiekolwiek myśli wiązania się z kimś innym. Oburzają wtedy nawet tematy o nowym partnerze. Więc się nie dziwię pani Teresie .Uważam ,że jest to wysoce nie stosowne ze strony scenarzystów , a i widzowie nie chcą widzieć pani Barbary z innym partnerem, przynajmniej do momentu aż smutek i ból z serca p. Teresy odejdą.


Gość | 29 maja 2017, 21:02

Brawo pani Tereso


Gość | 29 maja 2017, 16:35

Czas na zmiany w telewizji najlepszych aktorów już nie ma słabe pozostał tylko tytuł M jak miłość a reszta słabe scenariusz marny nawet koleżanki już nie oglądają . Kończy ten komiks to nie Dynastia a zwroty akcji nie przypominają jak dawniej scen z życia ten film to teraz powinien nazywać się Z jak zdrada


KoleśGość | 29 maja 2017, 16:26

Beznadziejny


AnUKGość | 29 maja 2017, 15:52

Sa ciekawsze filmy


Pat | 29 maja 2017, 15:51

Kocham oglądać m jak miłość


Pat | 29 maja 2017, 15:47

Bardzo lubię m jak miłość oglądam od samego początku bardzo spółczuje ze Witold Pyrkosz już nie będzie w m jak miłość


Dodaj komentarz
×