Teresa Lipowska obchodzi 85. urodziny. Agata i Andrzej Dudowie zaskoczyli ją pięknym prezentem. Nawiązali do „M jak miłość”

Dudowie składają życzenia Lipowskiej

Dudowie składają życzenia Lipowskiej

Teresa Lipowska 14 lipca obchodzi 85. urodziny. Z tej okazji list do gwiazdy M jak Miłość napisali Andrzej i Agata Dudowie. Co zawiera?

Teresa Lipowska to aktorka, która wcieliła się w jedną z najbardziej lubianych postaci w M jak Miłość. Od ponad dwudziestu lat gra rolę seniorki rodu Mostowiaków. Pomimo tego, że serial bardzo się zmienił, to gwiazda nie myśli o emeryturze. Ma już 85 lat i nadal pojawia się na planie, a ekipę traktuje niemal, jak rodzinę.

To właśnie jej serialowa familia pierwsza uczciła podwójny jubileusz Lipowskiej.

Teresa Lipowska, nasza najukochańsza babcia Basia, obchodzi dziś podwójny jubileusz – 85. urodziny oraz 65. lat pracy na scenie ❤️ Przesyłamy cały ogrom ukłonów, ucałowań i podziękowań… najlepszych życzeń i ciepłych myśli! Dziękujemy za każdą rolę, każdy wspólny dzień na planie i każdy odcinek eMki! – czytamu na profilu serialu.

https://www.instagram.com/p/Cf_ss0vNFSH/

Aktorkę uczciła też para prezydencka.

85. urodziny Teresy Lipowskiej. Andrzej i Agata Dudowie składają życzenia aktorce

Agata Duda i Andrzej Duda napisali list do Teresy Lipowskiej z okazji jej podwójnego jubileuszu – 85. urodzin oraz 65. lat pracy aktorskiej:

Z okazji rocznicy urodzin prosimy Panią o przyjęcie najlepszych życzeń dobrego zdrowia, rodzinnego szczęścia wśród kochających bliskich, kolejnych pasjonujących wyzwań artystycznych oraz wciąż tej samej energii, twórczej pasji i zaangażowania, z jakimi uprawia Pani swój wymarzony zawód. Niech obchody dzisiejszego jubileuszu przyniosą Pani jak najwięcej miłych chwil i dobrych wzruszeń.

Para prezydencka zacytowała też wywiad aktorki:

Gwiazdy spadają. Ja jestem po prostu rzetelną aktorką. Przez 60 lat […] był teatr, film, estrada, kabaret, radio, dubbing, audiobooki. Spróbowałam wszystkiego. Grałam i kapustę, i Balladynę. Dla mnie to nie jest kariera, tylko spełnione życie zawodowe. No i miałam szczęście, że […] dostałam rolę, dzięki której nagle stałam się niezwykle popularna.

Dalej Dudowie w nawiązaniu do powyższej wypowiedzi gwiazdy, wspomnieli o postaci, w którą aktorka wciela się w M jak miłość:

Istotnie, po 22 latach emisji serialu „M jak miłość” Barbara Mostowiak stała się postacią znaną i bardzo bliską milionom rodaków. Ufamy, że będzie ona gościć w polskich domach równie często, co w minionych latach.

Na koniec dodali:

Raz jeszcze gratulując pięknego jubileuszu, wyrażamy nadzieję, że spełnienie odnajdowane w pracy artystycznej pozostanie dla Pani skuteczną receptą na długowieczność, radość i pogodę ducha na co dzień.

Piękne życzenia.


Teresa Lipowska obchodzi 85. urodziny

Teresa Lipowska obchodzi 85. urodziny

Teresa Lipowska. Telekamery 2022

Teresa Lipowska. Telekamery 2022

Teresa Lipowska - Pogrzeb Barbary Krafftówny | fot. AKPA

Teresa Lipowska - Pogrzeb Barbary Krafftówny | fot. AKPA

Komentarze

 • GośćLidia Zegarek pisze:

  Wszystkiego najlepszego co szczęściem się zwie spełnienia wszystkich marzeń oraz dalszych szczęśliwych lat w dużym zdrowiu.

 • Gość pisze:

  Ty kretynie wieśniaku takiej pierwszej damy nie było nigdy chyba że p.sw Kaczyńska

 • Gość pisze:

  Ta meda Duda juz wyżej że jak ci ma łeb dźwiga jakprzysliwiowa ges

  • Gość pisze:

   Ty kretynie wieśniaku takiej pierwszej damy nie było nigdy chyba że p.sw Kaczyńska

 • Gość pisze:

  Wielu lat w serialu usmiechu i radosci z wnukow pozdrawia krakow

 • Gość pisze:

  wszystkiego najlepszego z okazji urodzin sto100 lat

 • Neo77 pisze:

  Żeby tak obywateli zaskoczył czymś pozytywnym a nie tylko swoje grono i wybranych pasożytów

 • Gość pisze:

  Żenada babcia Basia miałcząca nie lubię jej, biedna staruszka jak ona będzie żyć za 2000 zł. Emerytury, a pracuje już 65 lat wstydu nie ma, za tyle lat to powinna mieć emeryturę ula La, to widać jak pracowała i jakie składki odkładała a teraz wina państwa i rządu że taka niska, ja bym jej nie złożyła życzeń moim zdaniem jest fałszywa i ten jej sztuczny uśmiech jak Cichopek masakra

 • GośćAnula pisze:

  Życzymy dużo szczęścia bliskości miłości radości oraz dużo zdrowia Pani Tereniu 🌷🌷wierna fanka🌷🌿🌻☘️🦋❤️💋💋💋💋💋

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×