Szukaj
NAJPOPULARNIEJSZE
Rodzina i tłum przyjaciół pożegnali Konrada Gacę. Ostatnie słowa jego córki chwytają za serce
Rodzina i tłum przyjaciół pożegnali Konrada Gacę. Ostatnie słowa jego córki chwytają za serce

Rodzina i tłum przyjaciół pożegnali Konrada Gacę. Ostatnie słowa jego córki...

Rodzina i tłum przyjaciół pożegnali Konrada Gacę. Ostatnie...

Jakie to słodkie! Robert dostał cudowny prezent od Klary. Zdjęcie już jest hitem Instagrama
Jakie to słodkie! Robert dostał cudowny prezent od Klary. Zdjęcie już jest hitem Instagrama

Jakie to słodkie! Robert dostał cudowny prezent od Klary. Zdjęcie już...

Jakie to słodkie! Robert dostał cudowny prezent od...

Odstawiona jak na wesele Natalia Siwiec buszuje w sklepie z luksusową biżuterią! Kupowała urodzinowy prezent dla ukochanej córeczki?
Odstawiona jak na wesele Natalia Siwiec buszuje w sklepie z luksusową biżuterią! Kupowała urodzinowy prezent dla ukochanej córeczki?

Odstawiona jak na wesele Natalia Siwiec buszuje w sklepie z luksusową...

Odstawiona jak na wesele Natalia Siwiec buszuje w...

Dziś wtorek, 21.08.2018

„Głaskałam go, bardzo cierpiał”. Zdruzgotana Teresa Lipowska zdradziła jak wyglądały ostatnie chwile Romana Kłosowskiego
Teresa Lipowska o ostatnich chwilach Romana Kłosowskiego

Wiadomość o śmierci legendarnego polskiego aktora, Romana Kłosowskiego, pogrążyła cały kraj w żałobie. Gwiazda Czterdziestolatka, wielka sceniczna osobowość i wspaniały artysta odszedł od nas nad ranem 11 czerwca po walce z chorobą. Jak się okazuje, zabiło go zapalenie płuc. Miał 89 lat.

Teresa Lipowska, która przyjaźniła się z Kłosowskim niemal przez 60 lat, w rozmowie z Super Expressem wyjawiła, że w ostatnich chwilach swojego życia bardzo cierpiał. Aktorka wciąż nie może uwierzyć, że ich relacja skończyła się tak nagle.

Półtora tygodnia temu odwiedziłam Romka w ośrodku opieki, w którym ostatnio przebywał. Tego dnia był w dobrej formie, normalnie rozmawialiśmy, pojechaliśmy wózkiem na spacer podczas którego Roman mówił mi wiersze. Potem pojawiło się zapalenie płuc, szpital… – wspomina

Gwiazda zdradziła również, że widziała się z ukochanym przyjacielem zaledwie dzień wcześniej. Był w strasznym stanie, a ona robiła wszystko co mogła, by dodać mu jakoś otuchy. Myśl, że widzi go po raz ostatni, nawet nie przyszła jej do głowy:

Gdy go ujrzałam, był w strasznym stanie. Bardzo cierpiał. Głaskałam go delikatnie. To było nasze ostatnie pożegnanie. Śmierć skróciła jego męki… Przez wiele lat byliśmy ze sobą bardzo, bardzo blisko. Czuję ulgę, że towarzyszyłam Romkowi w ostatnich chwilach.  Nie wierzę, że Roman umarł. Nie wierzę, bo on zawsze będzie dla mnie żył – dodała zdruzgotana aktorka

Poznali się lata temu, a po śmierci swoich małżonków ich przyjaźń jeszcze się umocniła. Do kolejna tak ogromna strata dla Lipowskiej. Niedawno pożegnała przecież Witolda Pyrkosza

Wiktor Zborowski pożegnał zmarłego Romana Kłosowskiego w nietypowy sposób. Przytoczył skandaliczną anegdotkę z życia aktora!

Nie żyje Roman Kłosowski. Aktor „Czterdziestolatka” przegrał walkę z chorobą

Teresa Lipowska jest poważnie chora?! Nareszcie skomentowała doniesienia mediów: „Jestem zrozpaczona”Badasz się regularnie?

Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×