Szukaj

Kasia Cichopek pokazała zdjęcie z planu „M jak miłość”. Fani martwią się o Teresę Lipowską

Kasia Cichopek

Kasia Cichopek

Aktorzy serialu M jak Miłość ponownie wrócili na plan. W social mediach pojawiły się już pierwsze zdjęcia z pracy nad najnowszymi odcinkami serialu. Do pracy wróciła również nestorka rodu. Czy to znak, że nie boi się koronawirusa?

Pandemia koronawirusa spowodowała, że show-biznes na chwilę musiał się zatrzymać. Prace na planach wszystkich seriali zostały wstrzymane, odwołano też emisję programów nadawanych na żywo. Wiosenne ramówki najpopularniejszych stacji uległy zmianie.

Serial M jak miłość  jako jeden z nielicznych nadal ciszył widzów. Zdjęcia na planie udało się bowiem zakończyć przed ogłoszeniem pandemii i wprowadzeniem w Polsce kwarantanny. Telewizyjna Dwójka wciąż starała się umilić domową kwarantannę swoim widzom i pokazywała premierowe odcinki ich ulubionych bohaterów. Perypetie rodziny Mostowiaków możemy oglądać nieprzerwanie od 2000 roku.

Teraz po czasie przerwy aktorzy wszystkich seriali ponownie wracają do pracy. Powrót na plan zdjęciowy ma się odbywać zgodnie z wytycznymi ministerstwa zdrowia i z zachowaniem wszystkich niezbędnych wytycznych. Aktorzy powinni przede wszystkim pamiętać o myciu i dezynfekcji rąk, a z e scenariuszy powinny zniknąć wszystkie sceny bliskości.

Teresa Lipowska nie boi się koronawirusa?

Aktorzy serialu M jak Miłość ponownie wrócili do pracy, by w jesiennej ramówce mogły ukazać się premierowe odcinki serialu. Pierwszym zdjęciem z planu pochwaliła się Kasia Cichopek. Widzimy na nim seniorkę rodu Mostowiaków graną przez Teresę Lipowską oraz najmłodszą cześć obsady. Czy to dowód na to, że 82-letnia aktorka nie boi się koronawirusa?

Dziennik Super Express kilka dni wcześniej podawał informację o tym, że seniorzy serialu Na Wspólnej ze względu na pandemię koronawirusa mogą liczyć na specjalne warunki. Scenariusz serialu został zmieniony w taki sposób, aby nie musieli się oni bezpośrednio spotykać z młodymi członkami ekipy.

Po zdjęciu z planu M jak Miłość widać, że panuje tam nieco inna atmosfera, jak u kolegów po fachu. Super Express zastanawia się, czy to znaczy, że Teresa Lipowska nie boi się koronawirusa? W końcu ze względu na wiek jest w grupie największego ryzyka. Miejmy nadzieję, że pomimo nieco rozluźnionej atmosfery na planie i jednego selfie aktorzy zachowują odpowiednie środki bezpieczeństwa.


Katarzyna Cichopek, Teresa Lipowska zdjęcia z planu M jak Miłość

Katarzyna Cichopek, Teresa Lipowska zdjęcia z planu M jak Miłość

Teresa Lipowska na premierze Nie książka zdobi człowieka

Teresa Lipowska na premierze Nie książka zdobi człowieka

M jak miłość, Barbara (Teresa Lipowska), Ula (Iga Krefft)

M jak miłość, Barbara (Teresa Lipowska), Ula (Iga Krefft)

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×