Teresa Lipowska skomentowała straszne doniesienia o swojej śmierci. Teraz już wiadomo jak naprawdę się czuje

Teresa Lipowska

Teresa Lipowska

Teresa Lipowska skomentowała krążące w sieci plotki o swojej śmierci. Gwiazda oficjalnie powiedziała, jak się czuje i co jej dolega. Fani bardzo czekali na te informacje.

Teresa Lipowska to jedna z największych gwiazd serialu M jak Miłość. Aktorka już od pierwszego odcinka gra w telenoweli, a jej przygoda z uwielbianym przez widzów formatem trwa ponad dwie dekady. Wciela się tam w postać seniorki rodu Mostowiaków, czyli Basi. Mieszka we wsi Grabina, w domu, który stał się ostoją dla wszystkich bohaterów serialu. Ona sama zawsze chętnie przyjmuje kolejnych gości i służy im dobrą radą. Postać babci Barbary cieszy się ogromnym poważaniem wśród członków całej rodziny. Tak samo jest także z Teresą Lipowską, która przez aktorów jest traktowana z ogromnym szacunkiem.

Wczoraj na profilu Kasi Cichopek, która tak samo jak babcia jej serialowego męża pojawia się w serialu od samego początku, mogliśmy zobaczyć post, w którym zdementowała ona plotki, pojawiające się w sieci. W internecie przez jakiś czas krążył przerażający fake news o śmierci Teresy Lipowskiej.

Kochani, pragnę w imieniu naszej kochanej Pani Teresy Lipowskiej uspokoić wszystkich i przekazać, że ma się świetnie i wszystkich serdecznie pozdrawia – napisała serialowa Kinga Zduńska.

Teresa Lipowska dementuje informacje o swojej  śmierci

Teresa Lipowska jakiś czas temu informowała, że ze względu na pandemię nie czuje się najlepiej. W smutnej codzienności odskocznią była dla niej praca na planie serialu M jak Miłość. W czasie kwarantanny mocno doskwierała jej samotność.

Mieszkam sama, więc po prostu nie wytrzymuję. Najgorsza jest samotność. Jeśli ma się partnera, można się pośmiać czy pograć. (…) Największym moim marzeniem w życiu jest to, żeby nie być ciężarem dla dzieci moich, dla wnuków – mówiła w rozmowie z Dobrym Tygodniem.

Aktorka postanowiła także zabrać głos w sprawie krzywdzącej publikacji, która ukazała się na jednym z portali. Oficjalnie skomentowała swój stan zdrowia w rozmowie z Plejadą. Przyznała jedynie, że ma lekki katar.

Jestem absolutnie zdrowa. Nic mi nie dolega, mam tylko lekki katar – powiedziała Teresa Lipowska.

Osobisty komentarz gwiazdy serialu M jak Miłość na pewno uspokoi fanów aktorki. Teraz mogą oni odetchnąć z ulgą.


Katarzyna Cichopek dementuje informacje o śmierci Teresy Lipowskiej

Katarzyna Cichopek dementuje informacje o śmierci Teresy Lipowskiej

Katarzyna Cichopek, Teresa Lipowska zdjęcia z planu M jak Miłość

Katarzyna Cichopek, Teresa Lipowska zdjęcia z planu M jak Miłość

Teresa Lipowska, Marcin Mroczek

Teresa Lipowska, Marcin Mroczek

Komentarze

  • Gość11.06.2021 pisze:

    Pani Teresko życzę Pani Dużo zdrówka i i radości , Opieki Bożej i dużo Milosci , niech zawsze Pani na ekranach tv i w sercach naszych gości , Dziękuję za to ze Pani jest , skromny dobry człowiek o szlachetnej duszy , za wszystkie Pani grane postacie , i czekam na ciąg dalszy .DZIĘKUJĘ , DZIĘKUJĘ, DZIEKUJE !!!

  • Gość pisze:

    Wspaniala kobieta z pozytywna energia ktora się udziela wszystkim…

  • Gość pisze:

    Tylko idioci wymyślają takie brednie na temat czyjejś śmierci.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×