Szukaj
Szukaj
Dziś niedziela, 22.04.2018

Teresa Lipowska jest poważnie chora?! Nareszcie skomentowała doniesienia mediów: „Jestem zrozpaczona”Czy Teresa Lipowska jest chora?

Miarka się przebrała! Teresa Lipowska nie wytrzymała i mocno zirytowana skomentowała plotki o stanie swojego zdrowia. Od kilku tygodni w mediach pojawiały się niepokojące doniesienia na temat wątłego stanu jej zdrowia i rychłego przejścia na emeryturę. Nic dziwnego, że aktorka wreszcie straciła cierpliwość. W rozmowie z gazetą Super Express gwiazda serialu M jak miłość nie przebierała w słowach:

To bzdury z tymi moimi chorobami! Jestem zrozpaczona – powiedziała Lipowska. – Parę było już takich idiotycznych informacji, że miałam bajpasy, że wylądowałam w szpitalu, że syn musi się mną opiekować. To wszystko jest wyssane z palca. Nic takiego nie ma miejsca. Serce mam zdrowe!

80-letnia aktorka odniosła się też do pogłosek na temat swojego rychłego opuszczenia obsady M jak miłość.

Pracuję, właśnie wracam z jednego nagrania, wczoraj miałam inne, a jutro następne. Normalnie pracuję w serialu – wyjaśniła gwiazda. – Mam teraz zaplanowanych kolejnych 13 dni zdjęciowych, więc cały czas gram. Gdybym miała chore serce, to bym leżała.

Fani wiekowej gwiazdy z całą pewnością odetchnęli z ulgą. Tym bardziej, że energia z jaką Lipowska zdementowała krążące na jej temat plotki potwierdza doskonały stan jej zdrowia.

Niedługo minie rok od śmierci serialowego męża Teresy Lipowskiej – Witolda Pyrkosza – i utrata kolejnej ulubionej postaci byłaby dla fanów M jak miłość prawdziwym ciosem.

W „M jak miłość” obcinają pensje! Najwięcej straciła Teresa Lipowska. Co z resztą gwiazd?

Teresa Lipowska zdradziła nam, jak zakończy się wątek Witolda Pyrkosza w M jak miłość [WIDEO]

Teresa Lipowska oburzona pomysłami scenarzystów „M jak Miłość”. Ostra wymiana zdań!

Czy oglądasz „M jak miłość”?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×