Nie żyje aktorka znana z serialu „Na dobre i na złe”. Syn opublikował wzruszające pożegnanie: „Kocham Cię mamo na zawsze”

Teresa Aksinowicz nie żyje

Teresa Aksinowicz nie żyje

Nie żyje aktorka znana z serialu Na dobre i na złe. O wszystkim poinformował w sieci jej syn. Pożegnał ją w bardzo wzruszających słowach. 

Na dobre i na złe to serial, który zadebiutował na antenie TVP pod koniec 1999 roku. Nakręcono już 23 serie, a każda z nich cieszy się ogromną sympatią widzów. Od lat format opowiadający o losach lekarzy i pacjentów ze szpitala w Leśnej Górze gromadzi przed telewizorami sporą grupę widzów, którzy z zaciekawieniem wyczekują na kolejne perypetie bohaterów. Od czasu premiery scenarzystom nie brakuje bowiem pomysłów na następne ciekawe odcinki.

Na planie tego serialu zadebiutowało już wielu polskich aktorów. W pierwszej obsadzie mogliśmy zobaczyć między innymi Małgorzatę Foremniak i Artura Żmijewskiego. Obecnie na ekranie pojawiają się takie gwiazdy jak Michał Żebrowski i Marta Żmuda Trzebiatowska. Jedną z aktorek, która miała okazję występować w kultowej produkcji była też Teresa Aksinowicz Jander. Dzisiaj do jej fanów dotarły tragiczne informacje.

Teresa Aksinowicz Jander nie żyje. Syn pożegnał ją w sieci

Teresa Aksinowicz Jander nie żyje. O śmierci aktorki, która pojawiła się między innymi w takich serialach jak Na dobre i na złe czy Pierwsza Miłość poinformował w sieci jej syn, który również pracuje w branży. Reżyser, Konrad Aksinowicz dodał w sieci bardzo poruszające słowa

Z głębokim żalem i smutkiem chciałbym przekazać tą smutną i szokującą wiadomość ale moja kochana mama Teresa Aksinowicz Jander odeszła dziś. Razem z jej kochającym mężem Lutz Jander jesteśmy w żałobie po tej stracie. Będziemy informować co dalej. Narazie sami nie wiemy. Kocham Cię Mamo na zawsze i wszędzie – napisał.

Z głębokim żalem i smutkiem chciałbym przekazać tą smutną i szokującą wiadomość ale moja kochana mama Teresa Aksinowicz…

Posted by Konrad Aksinowicz on Thursday, January 6, 2022

W pięknych słowach pożegnała ją także agencja filmowa Edwin Film, z którą współpracowała od wielu lat.

Dzisiaj świat się zatrzymał dla niej, ale także i dla nas. I całej społeczności aktorskiej. Tereska odeszła w dniu 6 stycznia 2022 roku, podążając za konnym orszakiem Trzech Króli. Taki oto dzień sobie wybrała na pożegnanie z ziemskim życiem. […] Wiadomość przyjmujemy z niedowierzaniem, szokiem, bólem i poczuciem ogromnej straty zarówno w życiu osobistym, jak i artystycznym. Wyrazy współczucia dla syna Konrada i męża Lutza.

Kim była Teresa Aksinowicz Jander?

Teresa Aksinowicz Jander była związana z Wrocławskim Teatrem Lalek. W1979 r. ukończyła studia na Wydziale Lalkarskim PWST w Krakowie z filią we Wrocławiu. Fani mogą ją pamiętać z takich seriali jak Na dobre i na złe, Pierwsza miłość, Na sygnale, Ślad, Fala zbrodni. Aktorka odeszła 6 stycznia w wieku 67 lat. Najbliżsi nie podali przyczyny śmierci.


Teresa Aksinowicz nie żyje

Teresa Aksinowicz nie żyje

Teresa Aksinowicz nie żyje

Teresa Aksinowicz nie żyje

Teresa Aksinowicz nie żyje

Teresa Aksinowicz nie żyje

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×