Anna Mucha pokazała foto z urodzin syna. Na Teodora czekała wypasiona niespodzianka

Anna Mucha, urodziny syna

Anna Mucha, urodziny syna

Anna Mucha niegdyś była lwicą salonową. Jednak odkąd została mamą Teodora i Stefanii zamieniła się w lwicę, która przede wszystkim chroni prywatność swoich dzieci. Nigdy nie pokazuje ich twarzy, nie opowiada też o nich w wywiadach. Ale raz do roku robi malutki wyjątek, który jednak ma wielką siłę rażenia.

Anna Mucha już w zeszłym roku w styczniu, z okazji urodzin syna, opublikowała zdjęcia tortu, jaki dla niego zamówiła. Wtedy Teodor kończył 5 lat i było to cukiernicze arcydzieło, wprost z planu Gwiezdnych Wojen.

Aktorka zdradziła wówczas, że tort został wykonany zgodnie ze wskazówkami jubilata.

Plan był precyzyjny! (w końcu plan 5cio latka!) Mamo! Star Wars ! z Lordem Vaderem i Stormtrooperem i jeszcze: Mamo! na środku ma być stacja  (co to jest stacja do diabła?!) ma być kwadratowy! i prostokątny i stacja ma być szara ! kosmiczna ! … … no to był  uśmiech Matki bezcenny – napisała na Instagramie.

Urodziny syna Anny Muchy. Co dostał?

W tym roku tradycji stało się zadość, zmienili się tylko ulubieńcy Teodora. Najwyraźniej Gwiezdne Wojny wyparł Harry Potter.  A mistrzowie cukiernictwa wspięli się na wyżyny swoich umiejętności, bo stworzyli rzeczywiście coś niesamowitego. Nic dziwnego, że aktorka nie mogła się oprzeć i pochwaliła się ich wyrobem na Instagramie.

Mnie zabrakło słów! wy możecie komentować – SZACUN !!!  więcej na moim InstaStory – napisała.

Zaś w dalszych komentarzach zdradziła, że tort był pyszny, a dzieci prosiły o dokładkę.  Zaś na pytanie jednego z internautów czy nie było jej szkoda psuć tego dzieła sztuki, odpowiedziała:

no trochę było szkoda ! ale Szarańcza rzuciła się na figurki, więc później już było jakoś tak … lżej …! a ile było radości! ile głaskania (!!!) i dotykania tortu! i targów, kto co bierze ! ???? no duma i szczęście ogromne !

Na Instastory zapowiedziała także, pół żartem, pół serio, że teraz należy zorganizować przyjęcie dla Stefanii.

[wp_quiz id=”821″]

Fani byli pod ogromnym wrażeniem nie tylko talentu cukierników, ale także jej starań jako matki:

  • Czad.
  • Mega jest.
  • Arcydzieło.
  • Sama bym chciała taki dostać.
  • Niesamowity.
  • O jeżu kolczasty. Petarda! – pisali.

Teraz pozostaje więc tylko czekać na urodziny 9-letniej Stefanii. Ciekawe, czego sobie zażyczy… 🙂

Zobacz: Kuba Wojewódzki zakpił z kariery Anny Muchy. Mia być niewinny żarcik, a wyszło jak wyszło: „Pozdrawiam Cię serdecznie”


Tort dla syna Anny Muchy

Tort dla syna Anny Muchy

Anna Mucha pokazała tort urodzinowy dla synka Teadora

Anna Mucha pokazała tort urodzinowy dla synka Teadora

Teodor Sora – syn Anny Muchy

Teodor Sora – syn Anny Muchy

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×