Jaki związek ma PO z zamachem w Nicei? TVP ma swoją teorię

KRRiT krytykuje Wiadomości TVP

KRRiT krytykuje Wiadomości TVP

TVP połączyła zamach w Nicei z PO w Wiadomościach

W poniedziałkowym wydaniu Wiadomości wyemitowano program o zamachu w Nicei.  Ewa Bugała poinformowała o nowych ustaleniach w sprawie ataku, nawiązując przy tym do polityki Platformy Obywatelskiej i przyjmowania uchodźców. Tylko TVP w taki sposób potrafi łączyć fakty.

We Francji doszło do strasznego zamachu, w którym zginęły 84 osoby. Szaleniec podobno miał dwóch wspólników pochodzących z Albanii. W Wiadomościach nie podano jednak szczegółów na ten temat. Dziennikarka stwierdziła, że terroryści są uchodźcami.

 Coraz częściej terroryści werbują dżihadystów wśród przybywających do Europy uchodźców – komentowała reporterka

To nie koniec. Zaskoczeniem był fakt, że przy okazji omówienia zamachu, wspomniała o PO. Pokazano także Marcina Święcickiego, który brał udział w marszu poparcia dla imigrantów w Polsce.

Przyjmowanie uchodźców chce narzucić krajom członkowskim Komisja Europejska. Zwolennikiem unijnej polityki jest od początku Platforma Obywatelska, której europosłowie poparli rezolucję PE w tej sprawie

Dziennikarka opowiadała także o Jarosławie Kaczyńskim, który w zeszłym roku ostrzegał przed uchodźcami i mówił, jakie niosą ze sobą zagrożenie.

Czy to jest jeszcze śmieszne?

Zobacz: Tak mieszkał zamachowiec z Nicei. Coś strasznego

Ewa Bugała o zamachu w Nicei powiązanym z PO

Ewa Bugała o zamachu w Nicei powiązanym z PO


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×