Szukaj

TeleKamery: Marcin Prokop prosi fanów o głosy i tłumaczy, co zrobi ze statuetką. Jednych wzruszył, innych rozbawił

TeleKamery, Marcin Prokop

TeleKamery, Marcin Prokop

Marcin Prokop otrzymał nominację do TeleKamer 2021. Namawia fanów do głosowania. Wyjawił, kto kibicuje mu najbardziej i dla kogo walczy o nagrodę. 

Marcin Prokop jest jednym z najpopularniejszych dziennikarzy stacji TVN. Regularnie pojawia się na antenie stacji jako jeden z prowadzących Dzień Dobry TVN. Razem z Dorotą Wellman tworzy niezastąpiony duet, który każdego ranka bawi widzów śniadaniówki.

Dziennikarz był również gospodarzem pierwszej polskiej edycji programu Lego Masters, którego finał odbył się pod koniec grudnia. Aby otrzymać posadę prowadzącego, musiał sprostać wymaganiom osób odpowiadających za amerykańską edycję. Jego prezentację analizował sam Brad Pitt, który był oczarowany Marcinem:

A, choć mało kto o tym wie, producentem wersji programu z USA jest sam Brad Pitt. To do wielkiego hollywoodzkiego aktora trafiły nagrania z prezentacją Marcina Prokopa i to on wyraził zgodę na zatrudnienie gwiazdy „Dzień Dobry TVN” – podawał Super Express.

Talent Prokopa dostrzegli nie tylko amerykańscy producenci, ale i organizatorzy corocznego rozdania TeleKamer. Współprowadzący Dzień Dobry TVN za pomocą Instagrama zachęca swoich fanów do oddawania głosów.

TeleKamery 2021: Marcin Prokop namawia do głosowania

Marcin karierę dziennikarską rozpoczął w 1997 roku, mając zaledwie 20 lat. To wówczas opublikował pierwsze teksty w prasie. Jego artykuły pojawiły się na łamach takich magazynów jak PrzekrójGazeta WyborczaWprost oraz Glamour. W latach 1998-2000 sprawował funkcję dyrektora marketingu, a w 2002 dyrektora generalnego Wydawnictwa Machina Press.

Prokop zadebiutował jako prezenter telewizyjny w 2001 roku. Prowadził i współtworzył wówczas programy emitowane na stacji MTV Polska. W latach 2004-2007 przeszedł do TVP2, gdzie prowadził programu: Prokop i jego pannyMłode wilkiPrzebojowe PolkiPodróże z żartem Pytanie na śniadanie. Dwa ostatnie formaty współprowadził z Dorotą Wellman, z którą przeszedł do Grupy TVN.

Dziennikarz jak dotąd nie otrzymał zbyt wielu nagród, dlatego też nominacja do TeleKamer jest dla niego dużym wyróżnieniem. Marcin za pośrednictwem swojego profilu na Instagramie zachęca swoich fanów do głosowania. Zamieścił poruszający komunikat, który rozczulił jego sympatyków. Przy okazji zdradził, kto jest jego największym fanem:

Gdybyście chcieli sprawić wielką radość mojej mamie, która do dziś zbiera wycinki prasowe na mój temat oraz pamięta o wszystkich moich nagrodach, nawet o drugim miejscu w konkursie recytatorskim w 1988 roku, wyślijcie sms o treści TK.D6 na numer 7365 – podobno dzięki temu mam szansę na telekamerę, a takiego rarytasu mamusia jeszcze w kolekcji nie posiada.

Pod kadrem w krótkim czasie pojawiło się kilkadziesiąt komentarzy napisanych przez fanów, którzy uwielbiają Marcina. Wielu z nich zadeklarowało, że darzy dziennikarza wielką sympatią:

  • Trzymam kciuki za mojego ulubionego telewizyjnego Marcinka.
  • Zawsze poprawia mi Pan nastrój.
  • Sprawię radość Twojej Mamie i zagłosuję na Ciebie bo bardzo Cię lubię.
  • Wspaniała osobowość tv, głosuję, powodzenia!
  • Wzruszyłam się. Taki synek to skarb, mama też cudowna.

Jesteśmy przekonani, że z takim wsparciem Marcin bez problemu zdobędzie TeleKamerę. Przypomnijmy, że o statuetkę rywalizuje z Rafałem Brzozowskim, Katarzyną Dowbor, Karoliną Gilon, Przemkiem Kossakowskim i Idą Nowakowską. Pełna lista nominowanych tutaj.


Marcin Prokop otrzymał nominację do TeleKamer 2021

Marcin Prokop otrzymał nominację do TeleKamer 2021

Marcin Prokop otrzymał nominację do TeleKamer 2021

Marcin Prokop otrzymał nominację do TeleKamer 2021

Marcin Prokop - pokój gier

Marcin Prokop - pokój gier

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×