Szukaj

TeleKamery 2020: Michał Malitowski pierwszy raz z żoną na salonach. Nie odrywali od siebie rąk

TeleKamery 2020: Michał Malitowski z żoną na czerwonym dywanie nie szczędzili sobie czułości. To był ich debiut na salonach. I to jak namiętny!
Michał Malitowski z żoną – TeleKamery 2020

Michał Malitowski z żoną – TeleKamery 2020

Michał Malitowski to trzynastokrotny mistrz Polski, wicemistrz i mistrz świata par zawodowych w tańcach latynoamerykańskich. Współtwórca szkoły tańca w Hongkongu, wykładowca i trener dla polskich widzów to przede wszystkim juror tanecznych show Polsatu. W programach takich jak Got to Dance. Tylko taniec (2012-2013), World of Dance Polska (2018), ale przede wszystkim Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami dał się poznać jako wymagający, ale i sprawiedliwy sędzia.

Michał Malitowski – życie prywatne

Od 2002 roku tańczył z Joanną Leunis. To z nią sięgał po największe trofea zawodowego tancerza. I to Joanna Leunis do zeszłego roku była jego partnerką. A także matką ich wspólnej córki Lię Michele (urodzonej 11 marca 2016 roku). Informację o rozstaniu pierwsza ujawniła Joanna. Wkrótce Michał wydał oświadczenie:

Ostatnie miesiące nie były dla mnie łatwe. Chorowałem, cierpiałem na depresję, coraz trudniej było mi odnaleźć się w otaczającej mnie rzeczywistości. Dziś, dzięki wspaniałym lekarzom, czuję, że wróciłem do zdrowia. Pomogli mi bliscy, rodzina i przyjaciele. Myślę, że każda choroba umacnia w prawdziwej miłości i przyjaźni, ale również pogłębia dystans, zrywa słabe więzi, przynosi rozczarowania co do zachowania tych, którym dotąd ufało się najbardziej.  Podjąłem trudną decyzję o rozstaniu się z moją wieloletnią partnerką życiową, taneczną i zawodową Joanną Leunis. Za nami wiele zwycięstw i porażek, przed nami wciąż największe wyzwanie, jakim jest wychowanie córki – wyznał tancerz.

Najwyraźniej to, co złe już za gwiazdorem Polsatu, bo 6 stycznia wziął ślub z Yuliyą Phillips. Michał Malitowski jest zakochany i już tego nie ukrywa.

Zakochałem się w niej i czuję od niej miłość. Pochodzi z Australii, tam też poznaliśmy się wieki temu. Nie utrzymywaliśmy kontaktu, mimo że przez jakiś czas pracowała jako instruktorka w mojej szkole w Hongkongu. (…) Dopiero gdy usłyszała o moich problemach, napisała do mnie, że mnie rozumie, bo ona też przechodziła kiedyś przez to samo. Mogliśmy rozmawiać o mojej chorobie, nie musiałem niczego udawać. Moi bliscy szybko ją polubili. To dla mnie bardzo ważne – zdradził Malitowski w wywiadzie dla portalu Plejada.pl.

TeleKamery 2020: Michał Malitowski z żoną

Michał zdecydował się na trzyczęściowy garnitur ze smokingową marynarką i oczywiście biała koszulę, co stanowi idealne tło dla pięknej Yuliyi. W długiej, połyskliwej czarnej sukni z głębokim rozcięciem i sporym dekoltem żona jurora prezentowała się fantastycznie. Elegancji dodawał jej także złoty naszyjnik i kolczyki koła. Ta para jeszcze przed galą wyglądała, jakby Michał wygrał. Nie mogli odrywać od siebie rąk. Co za namiętność!


Michał Malitowski z żoną – TeleKamery 2020

Michał Malitowski z żoną – TeleKamery 2020

Michał Malitowski z żoną – TeleKamery 2020

Michał Malitowski z żoną – TeleKamery 2020

Michał Malitowski z żoną – TeleKamery 2020

Michał Malitowski z żoną – TeleKamery 2020

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×