Telekamery 2020: Co gwiazdy dostały w prezencie? Tak wygląda zawartość torebek

Telekamery 2020 - jakie prezenty dostały gwiazdy?

Telekamery 2020 - jakie prezenty dostały gwiazdy?

Telekamery 2020, to nie tylko kreacje gwiazd i statuetki. To także prezenty, które trafiają w ręce zaproszonych gości. Co dostali w tym roku? Wszystko jasne.

Telekamery 2020, to wydarzenie, które poniedziałkowy wieczór przyciągnęło plejadę największych polskich gwiazd. 3 lutego odbyła się elegancka gala, w czasie której wręczono statuetki. Trafiły do 10 laureatów w kategoriach głównych i jednej dodatkowej, którą w tym roku przyznał magazyn NETFILM.

Lista laureatów zawiera najbardziej znane nazwiska i produkcje związane z branżą filmową. Oprócz statuetek, zarówno zwycięzcy, jak i uczestnicy zostali nagrodzeni prezentami. Co znajdowało się w tajemniczych, białych paczkach, które otrzymali? Zagadkę rozwikłano na Instagramie.

Telekamery 2020 – prezenty dla gości. Co dostali?

Tegoroczna gala rozdania Telekamer odbywała się w Teatrze Polskim w Warszawie i transmitowano ją na antenie Telewizji Puls. Na co dzień na antenie stacji są emitowane nie tylko ciekawe filmy, ale także autorskie produkcje, które cieszą się sporą popularnością wśród widzów.

Zainteresowania oglądających z pewnością nie brakuje serialowi fabularno-dokumentarnemu, Lombard. Życie pod zastaw. Został nagrodzony statuetką, zdobywając aż 62 procent głosów w swojej kategorii. Fani serialu doskonale wiedzą, że akcja rozgrywa się w tytułowym lombardzie, który zlokalizowany jest we Wrocławiu. Prowadzi go Kazimierz Barski, w którego postać wciela się Zbigniew Buczkowski.

Zbigniew Buczkowski

Zbigniew Buczkowski

Okazuje się, że stacja postanowiła zrobić niespodziankę wszystkim zaproszonym na galę gościom. Przygotowała paczki, w której gadżety nawiązywały do wspomnianego serialu. Znalazła się tam m.in. gra planszowa nawiązująca do jego tematyki. Obdarowani w domowym zaciszu będą mogli odkryć w sobie żyłkę przedsiębiorczości.

Zobacz także: Telekamery 2020: Robert Lewandowski z mamą gwiazdami wieczoru! Publika ryknęła śmiechem po tym, co usłyszała


Telekamery 2020 - jakie prezenty dostali goście?

Telekamery 2020 - jakie prezenty dostali goście?

TeleKamery2020: Iwona Lewandowska

TeleKamery2020: Iwona Lewandowska

TeleKamery2020: Iwona Lewandowska

TeleKamery2020: Iwona Lewandowska

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×