TeleKamery 2019: Ujawniono nominowanych, ale co z emisją gali? Znamy szczegóły

TeleKamery 2019 transmisja gali gdzie kiedy o której

TeleKamery 2019 transmisja gali gdzie kiedy o której

Transmisja z gali TeleKamery 2019

TeleKamery 2019 – transmisja gali tylko w internecie. Dlaczego ceremonii nie można obejrzeć w żadnej telewizji? Kiedy odbędzie się wręczenie nagród? Poznaj szczegóły.

Gdzie obejrzeć TeleKamery 2019?

TeleKamery to prestiżowe polskie statuetki przyznawane za osiągnięcia telewizyjne. Niedawno ogłoszono nominacje do 22. edycji plebiscytu TeleTygodnia. Pomimo ogromnego zainteresowania ze strony widzów i internautów, tegoroczna gala nie będzie emitowana w telewizji.

Przypomnijmy, że pierwsze dwie edycje konkursu transmitowane były na żywo przez Polsat, a kolejne przez TVP2. W tym roku jednak żadna ze stacji tego zadania się nie podjęła. W zamian za to, dokładna relacja z rozdania statuetek będzie dostępna na oficjalnym fanpage’u Tele Tygodnia na Facebooku. Tam również pojawią się dodatkowe zdjęcia i materiały wideo z after party po ceremonii.

Podczas finałowej gali zostaną laureatom wręczone nagrody za osiągnięcia telewizyjne w 2018 roku. Publiczność wybierze 11 zwycięzców w poszczególnych kategoriach. Kto ma największe szanse na wygraną (zobacz pełną listę nominowanych)? Wśród nominowanych znaleźli się m.in. Michał Szpak, Mikołaj Roznerski, Paulina Sykut, Joanna Kulig czy serial Korona królów.

Głosować na swoich faworytów można do 7 lutego 2019 roku.

TeleKamery 2019 zostaną wręczone podczas gali finałowej, która odbędzie się 25 lutego.

Telekamery 2019: Znamy wszystkich nominowanych! Joanna Kulig, Michał Szpak, Mikołaj Roznerski, Dorota Szelągowska… Kto jeszcze?

Plejada gwiazd na gali TeleKamery 2018: Margaret, Maja Ostaszewska, Paulina Sykut, Anna Dereszowska [DUŻO ZDJĘĆ]

TeleKamery 2018: Barbara Kurdej-Szatan pokazała dwie kreacje na gale! Już wiemy w czym odbierze nagrodę!


Kasia Cichopek 2010

Kasia Cichopek 2010

Elżbieta Słoboda nie żyje

Elżbieta Słoboda nie żyje

Anna Haba – Telekamery 2018

Anna Haba – Telekamery 2018

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×