Urodzinowa niespodzianka dla Edyty Górniak cz. 2

Urodzinowa niespodzianka dla Edyty Górniak cz. 1

Roznerski o związku z Kalską. Oto partner idealny!

Wojewódzki doprowadził Muchę do łez. Dlaczego?

Anna Mucha o swojej roli w Kogel Mogel 3

Mateusz Maga śpiewa na żywo "Szczęśliwej drogi już czas"

Kto zrezygnował z roli w Kogel Mogel 3?

Edyta Górniak w Royal Albert Hall „Dziwny jest ten świat”

Ciachorowski o związku Roznerskiego i Kalskiej

Relacja z wyborów Miss Polonia 2018 w hotelu NARVIL

Milena Sadowska – pierwszy wywiad z Miss Polonią 2018

Miko o tym, czy Gojdź zrobi karierę w USA

Co łączyło Żmudę Trzebiatowską z Wojewódzkim?

Czy Wieniawa i Królikowski mają kryzys w związku?

Julia Wieniawa o piosence "Nie muszę"

Koziejowska o ślubie i dzieciach z Borkowskim

Polskie gwiazdy o Halloween. Kto świętuje, a kto nie?

Tomasz Lis wspomina Annę Przybylską

Sykut wspomina ostatnie spotkanie z Korą

Sara Boruc i Omenaa Mensah we wspólnym projekcie

Szukaj
NAJPOPULARNIEJSZE
Do internetu wypłynęły zdjęcia z tajnej luksusowej kolacji rodziny królewskiej! Księżna Kate i Meghan Markle wyglądały OLŚNIEWAJĄCO!
Do internetu wypłynęły zdjęcia z tajnej luksusowej kolacji rodziny królewskiej! Księżna Kate i Meghan Markle wyglądały OLŚNIEWAJĄCO!

Do internetu wypłynęły zdjęcia z tajnej luksusowej kolacji rodziny królewskiej! Księżna...

Do internetu wypłynęły zdjęcia z tajnej luksusowej kolacji...

Jennifer Aniston jak poparzona wybiegła w kapciach od swojej kosmetyczki! Nie wyglądała najlepiej
Jennifer Aniston jak poparzona wybiegła w kapciach od swojej kosmetyczki! Nie wyglądała najlepiej

Jennifer Aniston jak poparzona wybiegła w kapciach od swojej kosmetyczki! Nie...

Jennifer Aniston jak poparzona wybiegła w kapciach od...

Ciężarna Olga Kalicka największą atrakcją „World of Dance”! Jej duży brzuch był w centrum uwagi wszystkich fotoreporterów!
Ciężarna Olga Kalicka największą atrakcją „World of Dance”! Jej duży brzuch był w centrum uwagi wszystkich fotoreporterów!

Ciężarna Olga Kalicka największą atrakcją „World of Dance”! Jej duży brzuch...

Ciężarna Olga Kalicka największą atrakcją „World of Dance”!...

Dziś sobota, 17.11.2018

TeleKamery 2018: Skandal na wielkiej gali! Gwiazdy TVP nie odebrały swoich nagród!

TeleKamery 2018 TVP kto wygrał?Dlaczego gwiazdy TVP nie odebrały nagród na TeleKamerach 2018?

12 lutego odbyło się 21. gala wręczenia TeleKamer 2018 magazynu Tele Tydzień. Na czerwonym dywanie brylowali znani i lubiani z polskiego show-biznesu. Nie zabrakło najgorętszych nazwisk ostatnich miesięcy – pojawiła się Barbara Kurdej-Szatan z przystojnym mężem, Ola Żebrowska z Michałem Żebrowskim, Paulina Sykut czy Martyna Wojciechowska. Było gwarno, kolorowo i niezwykle prestiżowo, a kreacje gwiazd były godne najprawdziwszego hollywoodzkiego show. Jak to jednak zwykle bywa, wszystko co dobre szybko się kończy – nie mogło obyć się bez skandalu.

Podczas gali rozdawane są statuetki. W 11 kategoriach wyłonionych zostaje jedenastu laureatów – aktorzy, aktorki, seriale, programy telewizyjne… Gwiazdy wręczające nagrody mówią kilka słów o zwycięzcy, wręczają szczęśliwcowi statuetkę, pada parę podziękowań. Kto chociaż raz widział Oscary wie, co jest grane.

W tym roku spora liczba statuetek powędrowała do gwiazd związanych z TVN (5), ale również w TVP znaleźli się wygrani. A przynajmniej w teorii, bo w praktyce nikt ich na rozdaniu nagród… nie widział.

Michał Szpak zdobył statuetkę za bycie świetnym jurorem, Dariusz Szpakowski z kolei – za najlepsze sportowe komentarze. Wisienką na torcie była statuetka dla Marzeny Słupkowskiej za najlepsze prezentowanie pogody.

Żadna z gwiazd Jacka Kurskiego nie odebrała swojej statuetki osobiście. Honor stacji uratował jedynie Mikołaj Roznerski, który triumfował w kategorii Najlepszy aktor za rolę w M jak miłość i osobiście podziękował za oddane głosy.

Myślicie, że to przypadek czy oficjalny bojkot gali?

TeleKamery 2018: Znamy zwycięzców! Kto dostał nagrodę w poszczególnych kategoriach? Oto pełne wyniki!

Plejada gwiazd na gali TeleKamery 2018: Margaret, Maja Ostaszewska, Paulina Sykut, Anna Dereszowska [DUŻO ZDJĘĆ]

TeleKamery 2018: Paulina Sykut prawie jak Anna Lewandowska! Jej kreacja jest niemalże identyczna!Czekasz na nowe programy w TVP1?

Komentarzy: 9


Gość | 13 lutego 2018, 21:31

Pan Szpakowski jest na zimowych igrzyskach. Trudno mu odebrać statuetkę w takich okolicznościach. Po co ten głupi artykuł.


Gość | 13 lutego 2018, 16:07

Ja oglądałam Galę na której statuetkę w imieniu Szpaka ( chory , odwołane 3 koncerty) odbierała siostra Michała, a co oglądał Jastrząb ? Poza tym macie zdjęcie na którym przemawia Marlena, na ściance też wypadła super więc po co ten fake news?


Gość | 13 lutego 2018, 12:36

buahhhaah! Skandal! Gorsze od tekstu są tylko komentarze do niego.


@ | 13 lutego 2018, 10:17

Znowu Jastrząb szczuje Dziennikarze powinni dawać przykład a niektórzy są gorsi od hejterów Potem dziwimy się skąd tyle nienawiści i jadu w narodzie


iwa | 13 lutego 2018, 08:41

Chyba Wam umknęło więc przypominam. Od soboty, świat sportu a więc i komentatorzy sportowi, są skupieni na zimowych IO. Pan Szpakowski też 😉 I jestem przekonana że to jest, prawdziwym, powodem „bojkotu” gali :p


Gość | 13 lutego 2018, 08:00

Autorka tych oszczerstw powinna iść do szkoły, aby nauczyć się podstawowych zasad etyki zawodowej. Jakie gwiazdy Kurskiego? Czy pani ma z głową coś nie tak? Jak pani nie wstyd? Może po prostu byli chorzy? I wygrali, bo są lubiani? Dlaczego pani tak ich nienawidzi? Czy byłoby pani miło, gdyby tak o pani lub bliskich pisano? Wstyd! Takiego chamstwa rodzice panią nauczyli? Do wywiadów z tymi gwiazdami, to pani się pcha i tak włazi w d..ę, że żal oglądać, a poza oczami… Żenującą jest pani postawa. Mam nadzieję, że panią kiedyś też tak ludzie potraktują. Jak można pisać takie denny głupoty? Ile pani ma lat? 12? Bo to jest ten poziom.


Gość | 13 lutego 2018, 07:51

TEN PORTAL to DNO .


Gość | 13 lutego 2018, 07:50

Jastrzą Post jak zwykle sieje KANCIARSTWO I DEZINFORMACJE !!!
ZEMSTA na Michalenie ma końca z powodu byłej stylistki.
MICHAL SZPAK NIE PRZYBYŁ Z POWODU C H O R O B Y !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! O CZYM JASTRZĄB POST DOSKONALE WIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!111111


Gość | 13 lutego 2018, 05:22

Tak naprawdę to PORAŻKA TVP, Pan Szpakowski to z Telewizja Polską jest związany od niepamiętnych czasów , kiedy to Kurom i Kaczkom telewizja sie jescze nie śniła, natomiast Roznerski z ‚M jak Miłość’ wygrał ,no ale tak naprawdę serial powstały i grany już za czasów PO Więc tak naprawdę to tylko ichnia Pogodynka została wyróżniona…No bo Szpak to wiadomo kim jest, taka chorągiewka na wietrze. Trochę żenujące jak na Telewizje Narodową….


Dodaj komentarz
×