Córka Natalii Kukulskiej nagrała piosenkę i teledysk! To wykapana mama! [WIDEO]

Natalia Kukulska córka Ania w teledysku

Natalia Kukulska córka Ania w teledysku

Natalia Kukulska o pasjach dzieci

Krew nie woda, zgodzicie się, prawda? Muzykowała babcia, dziadek, ojciec. Matka, Anna Jantar, jest dla polskiej muzyki tym, kim Michael Jackson dla zagranicznego rynku. Nic dziwnego, że choć Natalia Kukulska w pierwszym odruchu postanowiła odstawić karierę muzyczną na rzecz filozofii, prędko zrewidowała swoją decyzję. Już odbierając indeks wiedziała, że nie zdoła oszukać tego, co gra jej w duszy.

Jasiek Dąbrówka i Ania Dąbrówka, dzieci Natalii i Michała Dąbrówki, często przebywały w studio nagraniowym w podwarszawskim domu gwiazdy, obserwując rodziców przy pracy. Podśpiewywały przeboje matki i marzyły, by iść w ich ślady – Kukulska nie zamierzała im w tym przeszkadzać. Stało się wręcz odwrotnie: wokalistka uznała rozwijanie dzieci za swój rodzicielski obowiązek i zapisała oboje do szkoły muzycznej.

Obserwuję pasje i talenty Janka i Ani. Na razie idą w nasze ślady. Jan pokochał muzykę. Jest mu bardzo bliska i pochłania go w całości. Żyjąc w muzycznym domu sam naturalnie zaczął się tym interesować – mówi wokalistka w rozmowie z dziennikarzem Świat&Ludzie

Teledysk z córką Natalii Kukulskiej „Żywioły”

Jasiek gra na pianinie, a gdy siada za perkusją doskonale widać, że wdał się w ojca – Michał uznawany jest za jednego z najlepszych perkusistów w Europie. Ania marzy o estradzie, chce być królową sceny. Jej prababcia, Helena Szmeterling, zawsze powtarzała, że widzi w prawnuczce jej babcię, Annę.

Zapisanie zarówno córki jak i syna do Warsztatowej Akademii Musicalowej wydaje się więc być doskonałym posunięciem ze strony Kukulskiej – efekty zniewalają. Jasiek gra w zespole, Ania podbiła YoutTube piosenką nagraną razem z innymi dziećmi z Akademii.

Poniżej znajdziecie link do video, w którym córka Kukulskiej zachwyca nie tylko głosem, ale i urodą. Podoba wam się?

Zobacz: Natalia Kukulska wyjawia sekrety powrotu do formy po porodzie. Niewiele jej trzeba

anna-kukulska-w-teledysku-wam

Ania Dąbrówka w teledysku i piosence Żywioły

Co reklamuje Natalia Kukulska?


anna-kukulska-w-teledysku-wam

anna-kukulska-w-teledysku-wam

Rodzina Natalii Kukulskiej

Rodzina Natalii Kukulskiej

Natalia Kukulska z rodziną

Natalia Kukulska z rodziną

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×