Sylwia Grzeszczak bohaterką maturalnego zadania. Kreatywność internautów nie zna granic

Sylwia Grzeszczak - matura

Sylwia Grzeszczak - matura

Sylwia Grzeszczak na swoim Instagramie pokazała, że fragment jej piosenki znalazł się w zadaniu maturalnym z matematyki. Internauci od razu złapali żart artystki. Spieszą z odpowiedziami.

5 maja odbyła się pisemna matura z matematyki. Postrach wszystkich humanistów, którzy nie są w stanie swoim umysłem ogarnąć niuansów przekształcania wzorów, pierwiastkowania, analizowania objętości brył, czy wreszcie obliczania prawdopodobieństwa.

Egzamin już jednak za nimi, a do grona tych, którzy zdają się nie najlepiej go wspominać, należy Sylwia Grzeszczak.

Wokalistka na Instagramie opublikowała zadanie, które jej zdaniem idealnie obrazuje ten stan, kiedy ktoś niekoniecznie kochający królową nauk próbuje je rozwiązać.

Piosenka Sylwii Grzeszczak na maturze z matematyki

Sylwia Grzeszczak to obecnie jedna z najjaśniej świecących polskich gwiazd sceny muzycznej. Za jej sukcesem stoi nie tylko jej talent i ciężka praca, ale też cały sztab ludzi, na których trafiała w swoim życiu.

Świetnie układa jej się także życie osobiste. Sześć lat temu poślubiła Marcina „Libera” Piotrowskiego, a zaledwie rok później artyści zostali rodzicami. Na świat przyszła Bogna. Piosenkarka rzadko mówi o swojej prywatności. Od czasu do czasu zdarzy jej się jednak pokazać mały skrawek życia, na co zawsze z niecierpliwością czekają jej fani. Niedawno opublikowała zdjęcie swojej córki, a później pochwaliła się filmikiem z jej urodzin. Dziewczynka skończyła 5 lat.

Kilka dni temu Sylwia pojawiła się w Dzień Dobry TVN i w rozmowie z Marcinem Prokopem i Dorotą Wellman opowiadała o nowej płycie, która pojawi się jesienią, a także singlu Prawda o nas, do którego teledysk w kwietniu został udostępniony na YouTube. Fani zacierają ręce z radości.

Tymczasem Grzeszczak pozostaje z nimi w stałym kontakcie. W dniu matur z matematyki postanowiła sobie pożartować z egzaminu z tego przedmiotu. Opublikowała zadanie, które zawierało fragment jej piosenki.

Sylwia postanowiła wybudować wymarzony dom. Wiedząc, że budujemy nasz dom na pisku, cena nie gra roli dziś, kupiliśmy prawie wszystko, ale wciąż nie mamy nic, oraz przyjmując, że wzór na szczęście zapisany w małych rzeczach jest, oblicz całkowity koszt inwestycji. Zaokrąglij wynik do liczby całkowitej.

W opisie zadała pytanie:

Jakieś propozycje rozwiązania?

Internauci podjęli zabawę z ulubienicą i podają odpowiedzi:

  • Kurcze trudne to zadanie, Sylwia ty napewno znasz odpowiedz.
  • Wynikiem będzie Prawda o nas.
  • 500k.
  • Sztos. Wynik będzie: 2011 (rok wydania singla).
  • Myślę, że wyniku nie da się obliczyć, bo szczęście nie ma swojej miary.
  • To już jest wyższa matematyka.
  • Pewnie już przecieki w internecie krążą z odpowiedzią.

Jakieś inne propozycje?


Sylwia Grzeszczak - matura

Sylwia Grzeszczak - matura

Sylwia Grzeszczak - matura

Sylwia Grzeszczak - matura

Sylwia Grzeszczak - matura

Sylwia Grzeszczak - matura

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×