Ile mają wzrostu? Oto najwyższe kobiety w polskim show-biznesie. Każda z nich mogłaby zostać modelką

Wysokie gwiazdy

Wysokie gwiazdy

Są pewne siebie i nie boją się włożyć szpilek. Sprawdziliśmy, które polskie gwiazdy mogą pochwalić się wzrostem modelki. W rodzimym show-biznesie nie brakuje wysokich kobiet. 

Wzrost zdecydowanie nie jest wyznacznikiem wielkiej kariery, ale może ułatwić start w show-biznesie. Wysokie osoby znacznie bardziej przyciągają uwagę, a w tłumie ludzi zdecydowanie łatwiej je dostrzec. Wokół wzrostu utarło się bowiem kilka stereotypów. Między innymi to, że na smukłej wysokiej sylwetce ubrania leżą znacznie lepiej. To właśnie dlatego wybiegowe modelki powinny mieć co najmniej 175 centymetrów.

Nie tylko one mogą się pochwalić takim wyglądem. Wiele polskich gwiazd i celebrytek śmiało mogłoby spróbować swoich sił w tym zawodzie. Postanowiliśmy sprawdzić, które kobiety w polskim show-biznesie mogą się pochwalić nogami wprost do nieba. Wiadomo, że to nie wzrost, ale wielka charyzma pozwoliły odnieść znaczny sukces w różnych zawodach związanych z byciem w blasku fleszy. Jednak wzrost modelki na pewno w tym nie przeszkodził.

Te polskie gwiazdy są bardzo wysokie

Paulina Krupińska to Miss Polonia, której udało się stworzyć piękny związek z Sebastianem Karpielem-Bułecka. Połączyło ją z muzykiem prawdziwe uczucie, które zaprowadziło aż przed ołtarz. Małżonkowie wychowują obecnie dwoje dzieci. Gwiazda od zeszłego roku dzieli opiekę nad dziećmi z pracą w TVN. Nie tylko została prowadzącą Dzień Dobry TVN, ale też sprawdza się jako gospodyni różnych imprez organizowanych przez stację. Prezenterka już jakiś czas temu mówiła o tym, że ze względu na swój wzrost nie z każdym może stanąć przed kamerą. Śliczna gospodyni śniadaniówki mierzy bowiem 178 cm.

Paulina Krupińska prowadzącą Dzień Dobry TVN

Paulina Krupińska prowadzącą Dzień Dobry TVN

Kolejną wysoką gwiazdą stacji TVN jest Anita Werner. Prowadząca główne wydanie Faktów od lat wyróżnia się profesjonalizmem, a jak się okazuje, może się też pochwalić wzrostem modelki. Dziennikarka, która od niedawna układa sobie życie u boku nowej miłości ma aż 182 cm wzrostu. Z taką urodą i wymiarami zapewne mogłaby zrobić karierę na wybiegach.

Anita Werner, Telekamery 2019

Anita Werner, Telekamery 2019

W tym zestawieniu nie mogło zabraknąć też Otylii Jędrzejczak, czyli najbardziej utytułowanej polskiej pływaczki. Multimedalistka  ma w swoim dorobku ma aż 3 medale olimpijskie, w tym jeden złoty. Jest kilkukrotną mistrzynią świata i Europy, a także trzykrotną rekordzistką świata. Regularnie była nominowana do wielu prestiżowych wyróżnień przyznawanym sportowcom i sukcesywnie zdobywała najwyższe odznaczenia. Może się też pochwalić swoim wzrostem. Mierzy aż 187 centymetrów.

Otylia Jędrzejczak - Sportowiec Roku 2017, Przegląd Sportowy (6 stycznia 2018)

Otylia Jędrzejczak – Sportowiec Roku 2017, Przegląd Sportowy (6 stycznia 2018)

W naszej galerii możecie zobaczyć zdjęcia pozostałych wysokich gwiazd, a wśród nich znajdziecie: Agatę Młynarską – 180 cm, Joannę Moro – 178 cm, Julię Pietruchę – 180 cm, Maję Hirsch – 179 cm, Anję Rubik – 179 cm oraz Anitę Lipnicką – 180 cm.


Agata Młynarska – Czarno to widzę…, premiera spektaklu

Agata Młynarska – Czarno to widzę…, premiera spektaklu

Joanna Moro - Dzień Kobiet 2021 koncert TVP

Joanna Moro - Dzień Kobiet 2021 koncert TVP

Julia Pietrucha – Orły 2020

Julia Pietrucha – Orły 2020

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×