Te filigranowe kobietki trzęsą show-biznesem. Znane gwiazdy, które mają poniżej 160 cm. Kilka z nich wygląda na znacznie wyższe

Niskie gwiazdy

Niskie gwiazdy

Wiele kobiet znanych z show-biznesu jest bardzo niskich. Sprawdziliśmy, które polskie i zagraniczne gwiazdy mają poniżej 160 cm wzrostu. Niektóre wyglądają na znacznie wyższe. Zobaczcie zdjęcia. 

Powiedzenie „małe jest piękne”, sprawdzi się również w show-biznesie. Nie każda gwiazda może się pochwalić nogami aż do nieba i wzrostem wybiegowej modelki. Filigranowe kobietki również potrafią nieźle namieszać, a swoją charyzmą zahipnotyzować tłumy. Na czerwonym dywanie nie brakuje gwiazd, które pomimo niskiego wzrostu wspięły się naprawdę wysoko. Sprawdziliśmy dla was, które znane kobiety mierzą poniżej 160 centymetrów wzrostu.

Te gwiazdy mają mniej niż 160 centymetrów wzrostu

Beata Kozidrak, czyli jedna z najbardziej znanych wokalistek w kraju, jest wielką miłośniczką szpilek. Artystka na każdym koncercie pojawia się na scenie nie tylko w wyszukanych strojach, ale też bardzo wysokich butach. Chętnie też eksponuje zgrabne nogi, a przez to mogłoby się wydawać, że jest znacznie wyższa. Zaskoczeniem może być, że ma jedynie 159 wzrostu.

Sylwester w Polsacie 2020 - Beata Kozidrak

Sylwester w Polsacie 2020 – Beata Kozidrak

Wydawać by się mogło, że kolejna gwiazda estrady również jest znacznie wyższa. Natalia Kukulska mierzy zaledwie 158 centymetrów. Córka Anny Jantar nie stroni od szpilek i na czerwonym dywanie zawsze pojawia się na wysokim obcasie.

Natalia Kukulska – Fryderyki 2019

Natalia Kukulska – Fryderyki 2019

Kilka centymetrów dzięki wysokim butom stara się zyskać także Beata Tadla. Znana dziennikarka kilka miesięcy temu po raz kolejny wyszła za mąż. Zdaje się, że w końcu udało jej się znaleźć miłość u boku tajemniczego Michała, o którym na samym początku nie mówiła zbyt wiele. Po ślubie jednak chętnie chwali się kadrami, na których pokazuje, jak bardzo jest szczęśliwa. Filigranowa dziennikarka ma 152 centymetry wzrostu.

Beata Tadla i Michał Cebula na premierze opery Dion Giovanni

Beata Tadla i Michał Cebula na premierze opery Dion Giovanni

Gdy na scenie pojawia się Ewelina Lisowska, publiczność jest rozgrzana do czerwoności. Wokalistka z rockową duszą już wiele razy udowodniła, że potrafi porwać tłumy. Karierę sceniczną rozpoczynała od udziału w talent show X-Factor. Już tam udowodniła, że w małym ciele drzemie wielki duch i głos, którego zdecydowanie można jej pozazdrościć. Wokalistka, która również jest miłośniczką wysokich butów, mierzy 155 centymetrów.

Opole 2020, dzień drugi - Ewelina Lisowska

Opole 2020, dzień drugi – Ewelina Lisowska

Alicja Janosz w 2002 roku wygrała pierwszą polską edycję programu Idol. Była wtedy nastolatką, a jej kariera potoczyła się wówczas w zawrotnym tempie. Utalentowana wokalistka szybko podbiła muzyczny rynek i zyskała sławę, o jakiej wiele osób mogło tylko marzyć. Wydała własną płytę, regularnie grała koncerty, pojawiała się na ściankach i branżowych imprezach. Ta niewielka kobietka mierząca zaledwie 150 centymetrów wiele razy udowodniła, że drzemie w niej wspaniały głos, który potrafi porwać tłumy.

Alicja Janosz i Bartosz Niebielecki – Fryderyki 2018

Alicja Janosz i Bartosz Niebielecki – Fryderyki 2018

W naszej galerii znajdziecie więcej gwiazd, które mierzą poniżej 160 cm. Wśród nich są między innymi: Nicki Minaj – 157 cm, Edyta Herbuś – 156 cm, Kasia Cichopek – 158 cm, Ariana Grande – 153 cm, Lady Gaga – 155 cm, Jolanta Fraszyńska – 154 cm, Salma Hayek – 150 cm, Gerri Halliwell – 155 cm, Eva Longoria – 157 cm, Shakira – 156 cm, czy Tatiana Okupnik – 152 cm.


Nicki Minaj - MTV VMA 2017 - najgorzej ubrani

Nicki Minaj - MTV VMA 2017 - najgorzej ubrani

Edyta Herbuś na pokazie MMC

Edyta Herbuś na pokazie MMC

Katarzyna Cichopek - Majowe święto kina ocalonego od zapomnienia TVP

Katarzyna Cichopek - Majowe święto kina ocalonego od zapomnienia TVP

Komentarze

 • Malutka pisze:

  Małe jest piękne ja sama mam 149 cm a mój Partner 183cm i tworzymy wspaniały związek.

 • Gość pisze:

  Debilizm też wygląda śmiesznie w tych czasach

 • IQ pisze:

  Poziom inteligencji wyżej komentujących jest tak niski, jak te niczemu winne i w większości piękne kobiety.

 • Gość pisze:

  Kobieta musi mieć długie nogi.W dzisiejszych czasach niskie kobiety wygląpdają śmiesznie

 • Gość pisze:

  Jak można byc tak niskim w dzisiejszych czasach to obciach hahaha

 • Gość. pisze:

  Natalia Kukulska ma 168 cm wzrostu.

 • Gość pisze:

  Taki lajf wspólny mianow desperatki i rozwódki szkoda ze salma nie ma 170 jak mawia klasyk bo małe teź moźe być piękne jasne ha ha miki pani profka ci nie podoba raczej nie ha ha ale bernatka tez nie i ta teź i tamta teź nie to nie targ pacz na siebie to nie ty wybierasz reszta kwestia hajsu a moźe ktos sie skusi stefanów marków kaka..wych caryc i innych darmozjady pełno i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×