Te znane blondynki były kiedyś brunetkami. Zebraliśmy ich archiwalne zdjęcia. Zobaczcie, jak bardzo się zmieniły

Gwiazdy, które były brunetkami

Gwiazdy, które były brunetkami

Zebraliśmy zdjęcia polskich gwiazd, które na początku kariery były brunetkami. Przez lata przechodziły różne metamorfozy, ale najbardziej zmieniły je wizyty u fryzjera. Które znane blondynki miały ciemne włosy?

Wszystkie kobiety, nie tylko te z pierwszych stron gazet uwielbiają metamorfozy. Chętnie eksperymentują z wyglądem, decydując się czasami na bardzo odważne zmiany. Ingerują w urodę, robiąc różne zabiegi kosmetyczne, jednak najczęściej wybierają się do fryzjera. Gwiazdy chętnie chwalą się wizytami w salonach fryzjerskich na prowadzonych przez siebie kanałach w social mediach. Tym samym stanowią inspirację, dla internautek, które śledzą ich poczynania w sieci.

Wielu fryzjerów może potwierdzić, że są proszeni przez klientki o wykonanie fryzury, czy koloryzacji takiej, w jakiej akurat pokazują się najpopularniejsze gwiazdy. Nie da się jednak ukryć, że najpopularniejszym zabiegiem jest rozjaśnianie włosów. Sprawdziliśmy, które polskie gwiazdy rozpoczynały karierę jako brunetki, a teraz są znanymi blondynkami.

Te znane blondynki były kiedyś brunetkami

Agnieszka Chylińska przeszła w ostatnim czasie jedną z najbardziej spektakularnych metamorfoz w polskim show-biznesie. Wokalistka zaczynała karierę w zespole O.N.A. Jako liderka rockowej kapeli kojarzona była z wizerunkiem chłopczycy. Nosiła długie czarne włosy i próżno było wypatrywać w jej stylizacjach sukienek. Zgrabne ciało ukrywała pod obszernymi ubraniami. Z biegiem lat zdecydowała się na rozpoczęcie solowych występów, a przy okazji nie tylko zmieniła muzyczny repertuar, ale także wygląd. Ze zbuntowanej brunetki zmieniła się w filigranową blondynkę. Zrzuciła kilka kilogramów, wskoczyła w szpiki i mocno rozjaśniła włosy. Od wielu lat Agnieszka jest wierna nowemu wizerunkowi.

Agnieszka Chylińska

Agnieszka Chylińska

Paulina Sykut- Jeżyna również wiele lat temu zaczynała karierę na szklanym ekranie jako brunetka. Na samym początku prowadziła jedynie prognozę pogody, później otrzymała od stacji kolejne propozycje współpracy. Obecnie jest jedną z największych gwiazd Polsatu i prowadzi najpopularniejsze programy oraz wydarzenia organizowane przez stację. Na przestrzeni lat prezenterka zaczęła stopniowo rozjaśniać włosy, by z brunetki zmienić się w blondynkę.

Paulina Sykut-Jeżyna wspomina minioną dekadę

Paulina Sykut-Jeżyna wspomina minioną dekadę

Brunetką na samym początku swojej aktorskiej drogi w show-biznesie była też Joanna Brodzik. Gwiazda krótko przed przyjęciem roli w serialu Magda M. zaczęła rozjaśniać włosy. Chociaż aktorka na przestrzeni lat eksperymentowała z długością włosów i grzywką, to pozostała wierna jasnym odcieniom. Trzeba przyznać, że w blondzie zdecydowanie jej do twarzy.

Joanna Brodzik i Paweł Wilczak

Joanna Brodzik i Paweł Wilczak

Joanna Koroniewska to aktorka, która zyskała sławę dzięki roli w serialu M jak Miłość. W najpopularniejszej telenoweli w Polsce pojawiała się już od pierwszego odcinka i przez kilka kolejnych lat była jedną z głównych postaci. Będąc u szczytu kariery, zdecydowała się odejść z produkcji, ale zdecydowanie nie może narzekać na brak zajęcia. Obecnie razem z mężem Maciejem Dowborem wychowują dwie córeczki i robią karierę w social mediach. Gwiazda, pojawiając się w kultowym serialu, była brunetką. Po latach może się pochwalić blond czupryną.

W zeszłym roku do grona blondynek dołączyła również Marta Żmuda-Trzebiatowska. Aktorka przez wiele lat miała ciemne włosy. Jej przemiana nie była spowodowana kobiecym kaprysem, a rolą w serialu Blondynka. Gwiazda, aby wziąć udział w tej produkcji, zdecydowała się na sporą metamorfozę i mocno rozjaśniła włosy.

Marta Żmuda-Trzebiatowska pierwszy raz po porodzie na salonach

Marta Żmuda-Trzebiatowska pierwszy raz po porodzie na salonach

Jedynie wierni fani pamiętają wokalistkę Anię Dąbrowską na początku jej muzycznej drogi. Piosenkarka, która ma obecnie ogromną grupę fanów i nagrała wiele hitów, przygodę ze sceną rozpoczęła w talent show- Idol. Tam pojawiła się w ciemnych włosach. Wraz z rozwojem kariery zmieniał się jej wizerunek, a obecnie jest jedną z najpopularniejszy śpiewających blondynek w Polsce.

Ania Dąbrowska w Idolu w młodości

Ania Dąbrowska w Idolu w młodości

Małgosia Rozenek też nie zawsze była blondynką. Gwiazda, gdy zaczęła pojawiać się na salonach u boku swojego drugiego męża Jacka Rozenka, również miała dużo ciemniejsze włosy. Dopiero kilka lat temu zdecydowała się na zmianę koloru i obecnie jest jedną z najbardziej rozchwytywanych blondynek w show-biznesie.

Małgorzata Rozenek w pierwszej ciąży

Małgorzata Rozenek w pierwszej ciąży

W naszej galerii możecie zobaczyć zdjęcia wszystkich tych gwiazd przed i po metamorfozie.


Agnieszka Chylińska

Agnieszka Chylińska

Agnieszka Chylińska

Agnieszka Chylińska

Agnieszka Chylińska wychodzi z DDTV

Agnieszka Chylińska wychodzi z DDTV

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×